Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta vas u skoli najvise smara?

Ići dole 
+17
Tea
~Black Angel~
RAFA THE KING
rafalicious
Rafa 4ever
***Inče***
Kaćka#94
**Nadja**
Love_Roger
*Certified Nadal addict*
**Djuki**#
*Punk_Princess*
*Joansie*
FairyQueen
sonjica93
Perkica
*~*tasha Nadalcica*~*
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 9:41 pm

ja jos uvek ne znam istoricara jer on zajedno sa nastavnikom fizickog bezi iz skole u kafanu neku!!!!BUDALA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 10:05 pm

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 28934 Budala! Moja istoričarka je OK, ali sam se danas smorila jer je to bio 6. čas i bila sam umorna, a i smor je istorija na početku.
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 9:07 am

Jao ljudi ja na istoriji spavam! Jedan moj drug je jednom stvarno zaspao! icon_loooooool

Najvise me smara funjara MARICA!!!! Fuxaaa jedna!!! Sta ona ima da prica Pepsiju da sam ja kao pricala po skoli da me je on vodio po lamelama?!?!?!?! Lagala ga je a ja sam sada u extra problemu! Rolling Eyes Rolling Eyes Danas cu da je ubijem! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 4:03 pm

Ja danas samo sto se nisam uspavao,jos drugi cas ujutru,gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah!!!Najdosadniji cas,ova nastavnica brblja a niko ali niko je ne slusa!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 9:19 pm

ja sam se smorila na srpskom. . . uwek se uspawam na tom chasu. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 10:14 pm

Rafa 4ever ::
Gavrilo je moja ex-simpatija i ne svidja mi se vise! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Šta se desilo ? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 3:26 pm

~Black Angel~ ::
Rafa 4ever ::
Gavrilo je moja ex-simpatija i ne svidja mi se vise! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Šta se desilo ? Shocked

Pa recimo da mi je tako...Dunulo. Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 28934 Jednostavno ne vise.... A i nastavnici me zezaju za njega, sto me dodatno nervira.... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 3:33 pm

icon_loooooool icon_loooooool
Jadna ti Seki!!!Ma pusti ih neka te zezaju kada su budale!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 4:40 pm

Pa evo npr., nasa nastavnica srpskog, Gavrilova razredna vodila je nase odeljenje i njeno odeljenje na neki sajam knjiga. Ja naranvo nisam htela i sa mojim drugaricama pocela da se derem: ,,Nastavnice mi necemo sa njimaaa..." I ona uhvati Gavrila za rame, okrene ga ka meni i kaze: ,,Vidis da nece sa tobom!"
Znaci zena uzasno smara i bezobrazna je... Ne znam sta cu visee.... Evil or Very Mad Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 4:43 pm

Ma, pravi se luda... Pusti glupaču, vidiš da voli da se iživljava nad tobom.
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 4:53 pm

Da, ne znam stvarno cemu toliko dizanje prasine.... Smara me uzasno.... I bilogicarka je pocela... Uxxxxx kakva je to zena... Pa mi smo odgovarali ova 2 casa sto smo imali prosle nedelje! Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:03 pm

Svašta... To je baš glupo. Hej, pa to je prva nedelja, deca se tek vratila sa raspusta!
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:14 pm

I kod nas e tako,a vec sledece nedelje imamo pismeni iz matematike Shocked Shocked Shocked !!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:16 pm

Sledeće nedelje?! Koja li budala tebi predaje... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:29 pm

Da,sledece nedelje!!Dace nam zadatke iz zbirke za prijemni!!!Cak nam je preko raspusta dala domaci da uradimo sve sto smo ucili iz zbirke!! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 9:00 pm

*Joansie* ::
Sledeće nedelje?! Koja li budala tebi predaje... Shocked
sto rece Joansie...to je budala lol! lol! lol! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePon Sep 08, 2008 11:35 am

Da! I oan poglavlja sto ti je davala, pa 12 si imao preko raspusta! Boze koja je to budala.... Jao istorija me mnogo smara... Srednji vek... Boooooooring. Sleep
Danas 1. cas istorija a ja nisam spavala celu noc, iam da zaspim samo tako... icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePon Sep 08, 2008 4:00 pm

Jao, ja danas na xemiji jedwa sam drzala ochi otworene, mislim xemija i josh 1. chas.....
Sad idem da spawam, a shta swe sutra imam da uchim, moracu to nocas.... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePon Sep 08, 2008 7:29 pm

ja sam se smorila na srpskom i filozofiji. . . skoro sam zaspala. . . Sleep
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Tea
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Tea


Broj poruka : 367
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....zato sto je tenis naj sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.08.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimePon Sep 08, 2008 11:45 pm

NASTAVNICI(cast izyzetcima)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeUto Sep 09, 2008 11:25 am

Ovo silno ucenje otkako je pocela skolska godina! Za sutra imam da ucim 3 strane iz fizike, 5 iz istorije i 3 iz geografije!!!! Uzas!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 6:42 pm

Kako me je smarala u osnovnoj školi, tako me fizika smara i u gimnaziji.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 7:29 pm

FILOZOFIJA!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 12:27 pm

mene u srednjoj fizika naravno jer me to jednostavno ne zanima ne mogu da nateram sebe d ucim to...ali moram nema veze...a i hemija je pocela mada sam je NEKAD volela...sa naznakom na NEKADA jer me je organska hemija isto nzesce smorila...i informatika...al sad kad sam dobila 5 nece vise...ostali nek odg a ja cu da chatujem za to vreme hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
mmmm
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!



Ženski
Broj poruka : 112
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : Zato sto je extra sport..
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.09.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 28, 2008 12:54 pm

Jao fizika..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vas u skoli najvise smara?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta najvise volite u skoli?
» Koje godisnje doba najvise volite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: RaznoOoOoO-
Skoči na: