Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta vas u skoli najvise smara?

Ići dole 
+17
Tea
~Black Angel~
RAFA THE KING
rafalicious
Rafa 4ever
***Inče***
Kaćka#94
**Nadja**
Love_Roger
*Certified Nadal addict*
**Djuki**#
*Punk_Princess*
*Joansie*
FairyQueen
sonjica93
Perkica
*~*tasha Nadalcica*~*
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 3:54 pm

Meni je ostao sam jos prokleti francuski!!!!Valjda cu da dobijem 5 na testu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 6:48 pm

RAFA THE KING ::
Meni je ostao sam jos prokleti francuski!!!!Valjda cu da dobijem 5 na testu!!!!
Oh, mon Dieu, francais... Koliko me je samo smarao u osnovnoj! Hvala Bogu da ga više nemam! Samo napred, DD, pametan si ti!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 8:29 pm

Ja sam danas uradila test iz Francuskog i imam 5 na usmenom test je bio super lak a i svidja mi se Franca s obzirom da mi je owo prwa godina da ucim....
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 8:38 pm

Šta, učiš francuski? Uz dobrog profesora verujem da ćeš ga naučiti kako treba i da će ti se dopadati. Ja sam imala užasnu nastavnicu, sve do sedmog razreda nije bilo onoga što nisam znala iz francuskog, međutim posle... Ona nije umela da nam ispredaje ono teško gradivo i zato sam ja sve pozaboravljala. Učila sam taj jezik pet godina i ne umem da odradim normalnu konverzaciju. Ja se nadam da sa tobom to neće biti slučaj...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 8:41 pm

*Joansie* ::
Šta, učiš francuski? Uz dobrog profesora verujem da ćeš ga naučiti kako treba i da će ti se dopadati. Ja sam imala užasnu nastavnicu, sve do sedmog razreda nije bilo onoga što nisam znala iz francuskog, međutim posle... Ona nije umela da nam ispredaje ono teško gradivo i zato sam ja sve pozaboravljala. Učila sam taj jezik pet godina i ne umem da odradim normalnu konverzaciju. Ja se nadam da sa tobom to neće biti slučaj...
Nasa profanka gowori nemam pojma kolko jezika i to sve ono tecno...Predaje nam i latinski stvarno je vrh...Mozda izgleda da mnogo trazi(pita nas fonetsku transkripciju za ocenu)ali lepo nam je objasnila da to nije njen hir nego nesto sto nam treba...Takodje ne zahteva da se gramatika buba nego tera nas da kroz primere primetimo neka pravila i slicno...Stroga je ali u sustini je dobra i nas bas gotivi jer smo ostavili lep utisak...Tako je za sad videcemo u narednom periodu ali ne verujem da cu promeniti misljenje...ja bih iskreno volela da naucim francuski jer je svakako potreban...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 8:45 pm

FairyQueen ::
*Joansie* ::
Šta, učiš francuski? Uz dobrog profesora verujem da ćeš ga naučiti kako treba i da će ti se dopadati. Ja sam imala užasnu nastavnicu, sve do sedmog razreda nije bilo onoga što nisam znala iz francuskog, međutim posle... Ona nije umela da nam ispredaje ono teško gradivo i zato sam ja sve pozaboravljala. Učila sam taj jezik pet godina i ne umem da odradim normalnu konverzaciju. Ja se nadam da sa tobom to neće biti slučaj...
Nasa profanka gowori nemam pojma kolko jezika i to sve ono tecno...Predaje nam i latinski stvarno je vrh...Mozda izgleda da mnogo trazi(pita nas fonetsku transkripciju za ocenu)ali lepo nam je objasnila da to nije njen hir nego nesto sto nam treba...Takodje ne zahteva da se gramatika buba nego tera nas da kroz primere primetimo neka pravila i slicno...Stroga je ali u sustini je dobra i nas bas gotivi jer smo ostavili lep utisak...Tako je za sad videcemo u narednom periodu ali ne verujem da cu promeniti misljenje...ja bih iskreno volela da naucim francuski jer je svakako potreban...
To je odlično, izgleda da žena zna da radi s decom.
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 9:36 pm

*Joansie* ::
RAFA THE KING ::
Meni je ostao sam jos prokleti francuski!!!!Valjda cu da dobijem 5 na testu!!!!
Oh, mon Dieu, francais... Koliko me je samo smarao u osnovnoj! Hvala Bogu da ga više nemam! Samo napred, DD, pametan si ti!

buhahha
Hvala Joansie ali mi francuski ne ide bas blistavo i + sto imamo nastavnicu koja ne zna uopste da nas nauci necemu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 9:55 pm

RAFA THE KING ::
*Joansie* ::
RAFA THE KING ::
Meni je ostao sam jos prokleti francuski!!!!Valjda cu da dobijem 5 na testu!!!!
Oh, mon Dieu, francais... Koliko me je samo smarao u osnovnoj! Hvala Bogu da ga više nemam! Samo napred, DD, pametan si ti!

buhahha
Hvala Joansie ali mi francuski ne ide bas blistavo i + sto imamo nastavnicu koja ne zna uopste da nas nauci necemu!!!!
Očigledno delimo istu sudbinu što se tiče nastavnice francuskog... buhahha Meni je francais išao, ali šta mi je to vredelo kada nisam imala sposobnog nastavnika...
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 3:48 pm

Pa tako je i kod mene,ne blistam bas ali ga znam ok!!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:00 pm

opet glupa FILOZOFIJA!!!!! Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 312202 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 312202 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 312202
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 10:22 am

DeeDee ja imam neke knjige za francuski na privatnim casovima za 8. razred i u njiam ima mnogo gramatike.. I meni francuski extra ide.. Tako da ako ti treba pomoc tu sam da ti pomognem.... Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 845965
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Tea


Broj poruka : 367
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....zato sto je tenis naj sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.08.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 12:54 pm

ja ne ucim francuski... U RS se uce engleski i njemacki....engleski je extra imamo super nastawnika...al zato njemacki niko nema pojma, nastawnica nista ne objasnjwa, uopste ne ucimo nowe rijeci i gramatiku..samo nam ona prewede neki tekst i mi nabubamo prewod i tako cijele godine....niko ne zna sastawiti 3 recenice.....
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 3:21 pm

Rafa 4ever ::
DeeDee ja imam neke knjige za francuski na privatnim casovima za 8. razred i u njiam ima mnogo gramatike.. I meni francuski extra ide.. Tako da ako ti treba pomoc tu sam da ti pomognem.... Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 845965

Hvala ti Seki,za sada nemam mnogo problema ako mi ne bude nesto bilo jasno reci cu ti!!!!

A sutra imam test iz francuskog i moram da vezbam a i da napravim puskice lol! jer sam cuo da kod ove nastavnice moze da se prepisuje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 4:37 pm

RAFA THE KING ::
A sutra imam test iz francuskog i moram da vezbam a i da napravim puskice lol! jer sam cuo da kod ove nastavnice moze da se prepisuje!!!!

Aaaaaaaaaaa, kako samo smeš??? icon_lol Pa, zar do sada nisi naučio da je to strogo zabranjeno? icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 7:04 pm

Pa moram malo lol! lol! !!!
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Tea


Broj poruka : 367
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....zato sto je tenis naj sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.08.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 9:33 pm

danas smo na biologiji izludili nastawnicu!!!! imali smo samo 10 min. casa i pustila nas!!!koja gotiwa....
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2008 9:35 pm

mene su swi chasowi danas smorili!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 9:52 pm

swei profesori...ali tako su bezobrazni da je to newerowatno...Sad su tako ispoklanjali ocene, mogu samo da zamislim shta ce do kraja da bude .....ufffff
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 10:13 pm

Hajde, ljudi, malo slavlja, imamo četiri dana slobodno!!! Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 807188 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 807188 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 807188
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimePet Okt 31, 2008 10:52 pm

jao blagooo wama. . . No
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 12:56 am

WOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOO,NAPOKON!!!
Inace ja sam sve uradio iz francuskog i mislim da mi je sve tacno a nastavnica me je izbacila na sred casa jer sam pomagao drugima buhahha !!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 12:40 pm

RAFA THE KING ::
WOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOO,NAPOKON!!!
Inace ja sam sve uradio iz francuskog i mislim da mi je sve tacno a nastavnica me je izbacila na sred casa jer sam pomagao drugima buhahha !!!
Pa, ti si duša od čoveka... I ja uvek pomažem kad god mogu, ali sam se tako dobro izveštila u tome da me nikada nisu uhvatili... Ne brini se, dobićeš ti pet k'o vrata!
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 12:50 pm

buhahha buhahha Hvala Joansie!!!!
Napokon 4 dana bez skole!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeSub Nov 01, 2008 3:10 pm

Napokon!!!!!!!
Ne mogu da werujem....Uziwacu maximalno :)))
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 12:36 pm

Alelujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Nema skole!!! Da idemo u skolu ja bi u ovo vreme ucila ne bi ovde visila ali ne... Ne idemo Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 807188
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vas u skoli najvise smara?
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta najvise volite u skoli?
» Koje godisnje doba najvise volite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: RaznoOoOoO-
Skoči na: