Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta vas u skoli najvise smara?

Ići dole 
+17
Tea
~Black Angel~
RAFA THE KING
rafalicious
Rafa 4ever
***Inče***
Kaćka#94
**Nadja**
Love_Roger
*Certified Nadal addict*
**Djuki**#
*Punk_Princess*
*Joansie*
FairyQueen
sonjica93
Perkica
*~*tasha Nadalcica*~*
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 29, 2008 11:37 pm

ali vise nema skole!!!!Ali zato ima onaj jebeni prijemni!!!!!inace , pardon na izrazu , ali tako je!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
**Nadja**
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
**Nadja**


Ženski
Broj poruka : 375
Godina : 30
Location : Zemun (Beograd)
Zasto volis tenis? : Zato shto je to najlepshi sport! Srecna sam kad ga gledam i igram i ima puno lepih tenisera i teniserki ... xDDD
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.05.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePet Jun 06, 2008 8:24 am

Swe sem fizike i geosa...i jednog dela drushtawa...a imam i sooper nastawnice fizike i muzichkog, swi ostali su smor...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.highschoolmusical.new-forum.net
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePet Jun 06, 2008 11:45 am

Istorija,muzičko,fizičko,fizika,tehničko,.....
Ponekad me sve smara u školi,ponekad ništa,ali ISTORIJA UVEK!!!
MRZIM JE!!!! :x
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 8:54 pm

ja sam se najwishe smarala na istoriji. . . ali swa sreca nemam je wishe. . . : ))
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 5:01 pm

Geos, uffff...Nastawnik je bio katastrofa
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePon Sep 01, 2008 9:19 am

Nada Pesakovic... Qq ta zena ubija u pojam. Danas cu je opet videti. Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePon Sep 01, 2008 2:00 pm

joj mene smara malo sto treba da ustanem u 6...pa sad vidite vi kako je meni...i smarame kad idem ujutru u skolu a nemam woda mi jos nije dosla...To me ubija u pojam...Pi owde na Kosovu stalno imamo problema sa vodom
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePon Sep 01, 2008 3:58 pm

Jao, to je strašno, Jowo. Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602

Mene nervira profesorka filozofije (logike) koju sam danas prvi put videla, a već me mnogo smara. Baš mi je užasna! Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 312202

I nervira me to što svi odmah prvog dana moraju da nam napomenu da neće biti nimalo lako i da će nas ispitivati već od 15. septembra! Evil or Very Mad

A da....izabrali su me i za predsednika odeljenske zajednice, to me je tek iznerviralo!
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePon Sep 01, 2008 6:58 pm

Jao jadni mi!!!!
Mene je iznerivralo:
1.To sto mi se nastavnica geogarfije nije promenila a ona me svakog casa vredja Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
2.Poremenila nam se nastavnica francuskog i dosla jedna koja nije sposobna da nas smiri a kamoli da predaje Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
3.Smor je to sto imam prijemni ove godine i moram da se trudim mnogo!!!
4.Smor je nastavnica istorije koja da krene da prica o kamencicu sticice do kompjutera,mnogo je dosadna!!!! Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimePon Sep 01, 2008 7:46 pm

Danas me je iznervirala nastavnica hemije. Prvi dan nam je u novoj školi, a ona odmah u'vatila da ponavlja gradivo iz 8. i da testira naše znanje! A bilo je negde oko pola 9, mi i dalje nismo bili sasvim razbuđeni, a ceo raspust ništa nismo učili...
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 12:43 am

Društvo, vidim da se niko od nas nije proslavio prvog dana, tačnije svi smo se smorili. Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 8:13 am

*Joansie* ::
Danas me je iznervirala nastavnica hemije. Prvi dan nam je u novoj školi, a ona odmah u'vatila da ponavlja gradivo iz 8. i da testira naše znanje! A bilo je negde oko pola 8, mi i dalje nismo bili sasvim razbuđeni, a ceo raspust ništa nismo učili...

Isto i kod mene, a tek kakwa nam je ona za srpski Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602 Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 9:44 am

Jaaaaaaaaao nas je bilogicarka preslisala komplteno gradivo iz 5. razreda!!! Dobro da sam znala sve sto me je pitala! Nastavnica srpskog je odmah pocela da se dere na mene!!! KAKO JE MRZIM ZADAVICU TU PROKTELU BABU SA ISPRESOVANOM KOSOM!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

DeeDee ja sam ti vec rekla gde da posaljes tu geograficarku ako te vredja! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 2:39 pm

PA nas, pa to samo nas moze da zadesi...Najgora u shkoli, pa nam josh i predaje...
Istoricharka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MRZIM JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

UFFFFF ta zena nije normalna......Stalno odgowaramo, bukwalno swaki chas.....
POCHELA ZENA DA NAS PITA ODMAH CHIM SMO DOSHLI; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A josh shto wecina nishta ne zna........................A i mi do ad ko da nismo imali istoriju, prwo nam razredna predawala, nismo ni radili nishta...Posle Jota kod njega, dwe lekcije iz sweske odgowarash, i to mozesh da chitash swe.....
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 4:04 pm

mene nista , bilo je super!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 5:11 pm

Danas me ništa nije smorilo! Meni je moja nova škola baš super!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 6:38 pm

Jao blago wama,rado bih se menjala sa wama Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeUto Sep 02, 2008 7:10 pm

Što, zar je toliko loše? Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 1:55 am

Radovan Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 12:13 pm

GAVRILO!!!!!!!!!!! Rahiticna stoka koju cu da posaljem u dom za maloumne rahiticne budale!!!!!!!!!!!!!! KO GA JE TERAO DA MI DOLAZI NA FIZICKO A????? Ped** jedan!!!! Jos je izuo svoje smrdjive patike a noge mu smrdeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! ZAR JE TOLIKI KRETEN DA MI SKORO STALNO BACA LOPTU PREKO ODBOJKASKE MREZE?!?!?!?!?!?!?! Nek se nosi!!!!!!!!!! I drago mi je sto sam ga smecovala pravo u glavu maamicu mu rahiticnu stoka jedna! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 1:16 pm

*Joansie* ::
Što, zar je toliko loše? Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 370602
Aha, istorija me ubija u pojam....ALi naci cu ja wec neku nastawnicinu slabu tachku, waljda je ima...
Danas je bilo mnoooogo bolj, zezancija biggreen
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 10:09 pm

Rafa 4ever ::
GAVRILO!!!!!!!!!!! Rahiticna stoka koju cu da posaljem u dom za maloumne rahiticne budale!!!!!!!!!!!!!! KO GA JE TERAO DA MI DOLAZI NA FIZICKO A????? Ped** jedan!!!! Jos je izuo svoje smrdjive patike a noge mu smrdeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! ZAR JE TOLIKI KRETEN DA MI SKORO STALNO BACA LOPTU PREKO ODBOJKASKE MREZE?!?!?!?!?!?!?! Nek se nosi!!!!!!!!!! I drago mi je sto sam ga smecovala pravo u glavu maamicu mu rahiticnu stoka jedna! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Zar se tebi ne dopada Gavrilo ? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 11:36 pm

ko je Gavrilo???
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 9:39 am

Gavrilo je moja ex-simpatija i ne svidja mi se vise! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitimeČet Sep 04, 2008 3:05 pm

Ja sam se danas taaako smorila na istoriji...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vas u skoli najvise smara?   Sta vas u skoli najvise smara? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vas u skoli najvise smara?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta najvise volite u skoli?
» Koje godisnje doba najvise volite?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: RaznoOoOoO-
Skoči na: