Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...JowAnA

Ići dole 
+15
*Anja*
Kaćka#94
andrija
Perkica
pijanistkinja
Marija
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
*Punk_Princess*
Maria Sharapova
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
Rafa&me
**Djuki**#
FairyQueen
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 6:14 pm

Joj sinoc mi je bilo extra na msn i na skype...kaia mi je slala zvucne zapise pevala mi je my best friend i posle smo zajedno pevale barcelonu...Lol...posle sam gledala spotove sve koje imam pa sam legla na spavanjac ali nisam mogla da spavam do 2 jer mi kaia nije rekla nista o frediju(obecala je da nece da prica jer ja posle to sanjam) pa nisam ni imala materijala...jutros sam opet kasnila u skolu ali nisam zakasnila...na srpskom je pitala a ja sam radila domaci iz mate jer sam zaboravila da ga zavrsim...na likovnom smo ja i angie objasnjavale hemiju onim neznalicama(lol salim se pametni su moji drugari)...posle mi je na veliki odmor dosla ika...ja sam jutros bila u standardnom fazonu lupanja gluposti..lol...posle je dosla razredna i rekla da od 15 do 18 maja idemo na akciju mala matura veliko srce pa smo svi bili odusevljeni...svi cemo ici mada moja mama nesto se bunila danas..lol ako me ne pusti rekla sam joj videce sta cu da uradim...al stvarno ne znam sta cu ako me ne pusti...na mati smo vezbali kupu...meni se toliko kijalo ali nisam zelela da to drugi cuju pa sam kijala ko macka...a sto je najgore nastvanica je cula i pocela da se smeje...rekla je jowana sto kijas tako...mene blam pojeo..onda me je izvela da radim zadatak i to je zaustavilo moju kijavicu...lol...mene i angie pustila sa hemije jer ne moramo da radimo test...nas dve smo prvo otisle kod angie da ona uzme lovu pa na pizzu u pekari kod moje zgrade...angie stavila slusalice sa mog telefona i slusala muziku a ja sam pricala...posle smo jele pizzu i mislle da kasnimo u skolu a u stavri stigle smo pre vremena...malo sam se zezala sa drustvom a posle smo imali zadnji cas informatike pa sam glumila da mi je mnogo zao...lol paz da nije sada sredom imam 4 casa...zakljucila mi pet...mislim sta je drugo trebalo da mi zakljuci pogle kakav forum imam...posle skole sam stela sa angie i ona stala i rekla miljani...miljana moram danas da te vidim a miljana je pitala gde a angie mrtva ladna kaze pa dodji kod mene u gajbu...ja ne znam sta mi bi pocle sam da se smejem ko pomahnitali manijak...kada sam dosla kuci zvala mi isidora sa idemo napolje..isle nas cetiri ja maja ika i milena..o boze ja sam lupala svoje gluposti o dikonu u mom smislu a one su se smejale..lol...knjiga mi jos nije stigla i ako mi ne stigne sutra ima da se koknem...kada sam dosla kuci gledala sam Feda pa Rafu i onda sam dosla ovde na forum...slusam Killer Queen i razmisljam...ako me mama ne pusti i ako mi knjiga ne stigne koknu cu se
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 8:38 pm

Bila sam i kod dede i babe i slikala se ko looooda...posle sam izasla napolje da i uhvatila me kisa...pevala sam rain must fall da bih utesila sebe jer sam iskisla..ali nema zeve saznala sam nesto mnoooogo leeeepo tako da sam sada opet happy...mada ja sam periodicna dodje mi period kada sam tuzna pa srecna pa opet tuzna i tako u krug...al mislim to je pubertet normalno je valjda...a mozda i nije.. a ko uopste kaze da ja znam sta je normalno...e al znam nesto...ako mi sutra ne stigne knjiga...stice ce mi u subotu....lol
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 11:40 pm

opet ja...extra vece...zvala me isidora da gledamo Drugu Bolenovu kci...znaci film je boli glava...obozavam Natali Portman i moram da kazem da me mnoooogo podseca na Isidoru...sedele smo tamo ja ona i Maja jele kockice i ferrero rosche i neke snedvice i nalivale se vodom ko da smo na izletu...a film je boli glava...i erik bana je tako zgodan...steta sto je klempav...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePet Apr 25, 2008 12:32 am

Lep dan kao i uvek...ulazim danas ja u ucionicu i zaksnila sam a nastavnica me pita jel sam se naspavala...lol...posle geosa sam isla sa angie i jelenom da kupimo perece i sok...o boze obozavam da izadjem sa odmora...posle sam se na engleskom smorila skroz...na velikom sam bila sama posto isi nee dosla u skolu...imala takmicenje iz klavira...treci cas smo imali matu radili smo V kupe...malo smara al Ok...i na kraju srpski ja sam radili za prijemni vezbe sama...posle sam ispratila angie i dosla kuci...mislila sam da gledam rafu ali ulazim ja i umalo se slogiram kada vidim knjigu na stolu...skinem pakovanje joj mislila sam da cu da umrem...morala sam da idem kod bake jer je bila bolesna tamo sam procitala brdo strana za sta vremena..posle sam isla sa majom i ikom da se setam i lupala gluposti lol...ko uvek...ika ide ne takmiecnje iz klavira a maja da svira negde u srbiji...posle sam isla po pizzu i vratila se kod babe...sedele i gledala Simpsonove pa sam se vratila mom Frediju...o Boze obozavam ga...on je tako jedna karakterna licnost...volim ga bas...i sve me vise zapanjuje na svakoj stranici...posle sam izasla sa majom i videla izvesnu osobu a sada sam dosla kuci...kaia je nesto lose pa se malo brinem za nju...joj kaia moja best friedn(ooooo u make me live...U're my best friend)nadam se da ces biti dobro
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 1:58 pm

zadnja tri dana nisam pisala jer nema niceg intresantnog...samo sedim za kompom i citam knjigu...dopisujem sa sa kaiom...i selenom i anjom i majom...sinoc sam isla sa marijom u grad i ja sam bila u svom happy raspolozenju...al naravno niko me nije razumeo...isto ko onomad kada sam rekla za jaja fory a niko me nije razumeo...joj koknucu se...btw SRECAN USKRS SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 9:14 pm

Srecan uskrs i tebi Jowo
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 9:41 pm

hvala...hehe i svima vama
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeSub Maj 03, 2008 1:00 am

raspust mi je bio smor zesci ali nema veze...nigde nisam isla...slusala sam mjuzu i citala i visila na netu...procitala sam knjigu o Frediju stvarno je neverovatna licnost bio...volim ga...jako...a ostalo vreme sam provela sa jednom malom Phoebe koju mnogo volim..zna ona ko je stavrno je najbolji prijatelj...jedva cekam 15.
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 1:37 pm

opet se ide u skolu!!!uzas ili jupi!!!ne znam pomalo od oba valjda....jutros sam se probudila u pola sedam...bilo je divno jutro a meni se nije vise spavalo...sedela sam sama u sobi,slusala muziku i razmisljala...kako su samo lepo padali suncevi zraci...bas je bilo lepo jutro....onda sam se spremila za skolu i otisla...stigla sam na vreme...ono u ucionici novi raspored sedenja...ja sam sela ispred Nikole i Slavise u prvoj klupi sam ali nema veze...super mi je drustvo okolo samo sto ne znam ko ce sedeti sa mnom ali nema veze ja bih bila srecnija ako niko ne bi onda Nikola uvek moze da predje kod mene ili da sedim sama kada se smaram...prvi cas sam imala hemiju radili smo monosaharide ali ja sam pisala domaci iz matisa(lol!)...nastavnica me uhvatila ali nista nije rekla lol...posle je dosla Dusica i sedela na odmoru sa mnom mada iskreno pored mog moba mi ne treba niko..hahaha salim se...drugi cas smo imali matis gledala nam domace i radili smo neke zadatke...posle na odmoru sam isla kod nevene iz 8/2 da vidim sta su radili iz istorije...uzas pitao ih je mislila sam da cu da umrem...opet sam se vratila i pevala I want to break free(u svojoj verziji I want not to odgovaram history lol)...isla sam kod Milice a posle mi nikola i slavisa pitali da im pozajmim mozak...mislim ja nemam sta da pozajmim...mogu onu supljinu gde mi je nekada bio mozak al verujte mi to je izvetrelo...Onog dana kada sam cula za Fredija Merkjurija rekla sam Hello Mr Mercury bye bye my brain..sa milicom sam pricala nesto o street dance...to zvuci zanimljivo...treci cas sam imala geos...radili smo Crnu Goru i davala nam nastavnica ocene...sa onog referata o Kosovu gde sam ja svoj deo kucala 5 sati(!!!!!!!!)...svi iz moje grupe su popravili ocene...i ja sam potvrdila...cetvrti cas smo trebali da imamo istoriju ali nastavnik otisao u dom zdravlja pa smo imali cas sa pedagogicom(koja mi je btw strina)...nikola je presao kod mene i igrao igricu na mom mobu a ja sam slusala muziku...posle su dosli i djole i ostali da gledaju kako Nikola prelazi igricu...peti cas smo imali bios pitala nas nastavnica...ja se nisam javila...dobila sam zaduzenje da sa Nikolom i jelenom podelim referat o organima za razmnozavanje...lol..rekla je nastavnica ,,mozda ce u pocetku da vam bude smesno ali dozivite to kao krvni ili bilo koji drugi sistem"...vec vidim svoje odeljenje kako se valja od smeha dok budem objasnjavala zacece...al Boze moj mora se...Angie mi nije dosla u skolu pa nisam imala sa kim da se setam(:-()...znaci odmah sam dosla kuci i sada ne znam sta cu trebala bih da ucim fiziku a mrzi me
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 3:27 pm

Jao nama danas objashnjawala "Sistem organa za razmnozawanje", pokidali smo se...Ali samo malo prichala,m a sledeci chas nastawljamo
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 3:39 pm

Mi smo to učili još pre raspusta...........i danas smo završili,....ali svakako smo se kidali od smeha!!! :haha:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 7:21 pm

jaoj bas vam hvala ja to treba da predajem...LOL.salim se
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:55 pm

danas sam se smorila u skoli...dan mi je uzasno poceo...padala je kisa i bilo je mnogo hladno a ja sam se opet bas rano porbudila...slusala sam muziku i zbaoravila koliko je sati...kada sam videla da je 7 i 20 frapirala sam se...imala sam samo 10 minuti do pocetka skole...spremila sam se na brzinu i otrcala do skole ali sam zakasnila...upisala me razredna..nema ni veze uopste nije bitno opravda ce mi to li mi je bilo glupo sto sam zakasnila..kako je padala kisa nisam stigla da ostavim kisobran pa sam ga stavila u klupu...bio je mokar i kapljice se mi padale po farmericama tako da sam posle biosa uzasno izgledala...isla sam da kupim dorucak i upala u barustinu...na srpskom samo smo se smarali kao fol radili smo za prijemni zadatke...ma da....mada je bilo smesno videti nastavnicu kako sizi jer mi idemo u BG bas na dan kada treba da imamo pismeni zadatak...a treba i studenti da nam dodju...posle sam na odmoru sedela sama jer je Ika u Cupriji i tamo je osvojila drugo mesto na takmicenju iz klavira...onda sam na tehnickom sedela i cekala da odgovaram ali on me nije ni pitao...za sta li sam ucila OTO???lepo rece moj drug ko jos uci OTO??a ja sam mu rekla Pa samo kreteni kao ja verovatno..posle sam se opet smorila na fizici koju nismo ni imali...slusala sam ko ce da kupi kakvu haljinu za matursko...ja i necu haljinu...nabila sam slusalice u usi i gledala kako pada kisa...usi su mi zapusene tako da ne mogu ni Queen da slusam moram da popijem neki lek ili nesto za imunitet osecam kako cu da se razbolim nikada u zivotu nisam bila tuznija...na kraju nisam ni setala sa angie jer je padal kisa...dosla sam kuci i igrala smis ali i oni su me smorili...sada ucim o bubrezima...malo mi je vise muka od svega ovoga...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
andrija
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
andrija


Broj poruka : 58
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.04.2008

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:57 pm

nemoj da se nervirash :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:58 pm

E da sada sam se cula se Phoebe pa mi je to malo popravilo raspolozenje...a zvaala me i seki pa smo pricale..bas ih volim one mnogo uticu na mene tj na moje raspolozenje...jedva cekam da dodje isidora da se isparznim tj malo isvadjam sa njom i izbacim frustraciju(lol!...salim se ne svadjam se ja sa njom)...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:58 pm

Hvala necu da se nerviram nego mi ne dostaje malo Queen i zvuci oko mene ali OK je sada :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
andrija
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
andrija


Broj poruka : 58
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.04.2008

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 5:59 pm

drago mi je :)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 6:00 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
andrija
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
andrija


Broj poruka : 58
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.04.2008

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 6:00 pm

ok je
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 5:30 pm

divan divan divan dan...sinoc sam se malo dopisivala sa Kaiom a posle sam morala da restartujem komp pa kada sam dosla nje nije bilo a znam da sam joj trebala nije joj bilo bas dobro...pa me je celo vece grizla savest...ja sam malo los prijatelj...posle sam zaspala negde oko 2....zakasnila sam u skoklu...dosla sam na odmor posle prvog casa...drugi cas smo imali likovno pa cim sam dosla samo sam ostavila knjige i otisla sa Jecom da kupim dorucak...posle smo iz likovnog radili majicu...malo smara to ali ok je..na odmoru sam pricala sa Miljanom i Angie....Miljana mi prbacila jednu U don't fool me...ja sam se zaljubila u tu pesmu nisam bila bas sigurna da je od Queena..pa me je malo grizla savest..posle sam na mati sedela sa Jecom...vezbali smo zadatke za prijemni...na hemiji delila testove...bios sam odgovarala i dobila 5 za zakljucno...a tresla sam se ko prut a razredna me skoro nista nije pitala...samo srce,bubrege i jos nesto...posle sam setala sa Angie i bas smo lepo pricale bwe...ma angie je carica...kada sam dosla kuci skroz sam poludela slusala sam samo pesmu U don't fool me i razmisljala ko je peva...ta pesma je na mene delovala kao droga(mada ja ne znam kako droga deluje)...zvala me ika pa smo setale...i ja sam joj sada zvanicno cestitala...pustila joj pesmu a ona rekla da ce da sazna ko je...posle smo pokupile maju i malo sa njom se setale...i onda sam usla na msn i dopisivala se sa kaiom...ukucam ja na youtube you don't fool me...a izadje......QUEEN...ne mogu da verujem...ja sam looooooooda...i bas sam happy danas...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 5:25 pm

bas mi je lepo bilo danas..simoc sam opet izasla sa Majom i setale smo po gradu...posle sam otisla kod Ike i smarale smo se al ok je...jutros sam se opet probudila rano...isto bas je bio lep suncan dan...ja bas volim suncano vreme...spremila sam se za skolu...obukla sam onu sarenu majicu sto sam kupila prosle godine bez rukava je pa sam se malo smrzla al ok je i farke...dosla sam u skolu na vreme...jupi!!!prvi cas smo imali geos radili smo Crnu Goru bas sam se smorila sve ono sam znala i ovako...na odmoru sam izasla da kupujem dorucka...kupila sam sve lepo ali mi je ispao fon i slusalice srecom se nisu slupale..na engleskom smo radili o nekim istrazivacima ne znam koji su...posle sam na odmoru otisla kod Isidore i pricala joj sta bih zelela da imam od Fredija Merkjurija...sal i kucu...i jos jednu stvar al nee bitno...isidora kaze da bi i ona volela da ima kucu...posle nas je nastavnica Ostrokondza oterala u ucionice..ostatak odmora sam provela slusajuci Queen...treci cas smo imali matu...radili smo pripremu za prijemni...cetvrti muzicko pitao je...ja sam isla po ucionici i govorila peace brother...hahaha...peti cas smo imali srpski radili smo pesmu Cuk...ne znam kako cu da je naucim kada je nema u citanci...briga me...posle sam se setala sa Ikom...uzele smo Mileni Bravo...izaslo je nesto o Johnny deppu i nekom novom filmu u kom glumi...sta li glumi???nekog kauboja cini mi se...posle sam imitirala nastavnicu engleskog samo za iku..lol...pa jos neke likove...i tako na kraju me je ika ispratila do kuce...sto je bas cudno sa obzirom da ona ne radi to...al ok...kada sam dosla usla sam na msn i dopisivala se sa Kaiom,Selenom(koja se psihicki pripremala za skolu),Ikom i Majom...zvala me Maja u biblioteku a Ika nee mogla jer je morala da uci..izasla sam sa Majom...ona je vratila knjigu i kupile smo Best i sele na zidic...zezala sam je ko luda..posle smo otisle u parkic kod njene zgrade i slusalse muziku...onda sam dosla kuci...sada moram da ucim fiziku i obnavljam istoriju mada jos necu da odgovaram...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 7:33 pm

i naravno nisam ni obnovila istoriju...a ni fizku...dosla kuci i sedela naucila novo...i zvala me isidora...kaze sta ima...rekoh evo ko fol ucim...a ona kaze ja sada bila na casu...rekoh ae u grad ako oces rekal je maja zvace me oko 7...i izadjemo nas trii..smejale smo se ko lude na brasno...kupile smo kokisku i sele na zidic i ja sam lupala a one su se smejale...isidora je trazila da upozna kaiu..pa sam ih prikljucila na chat kada sam dosla..posle sam legla i spavala...odmah sam zaspala za divno cudo...zakasila sam na prvi cas...nema veze...otisla sam na matis..vezbali smo neke zadatke...nastavnica me izvela da radim neki zadatak celu sam tablu zauzela...posle smo imali srpski a ja sam izasla sa angieb da ona kupi pizzu...cetvrti cas smo imali fizicko...stigle su nam slike za godisnjak...ja sam ispala uzasno...beldo..posle smo imali istoriju...radili smo svet posle drugog svetskog rata...otisla sam sa angie malo smo setale posle skole...kada sam dosla kuci mama mi je rekla da sam lepo ispala..ali nisam bas sigurna...nema veze...bila mi angie...posle sam je ispratila i otisla da kupim nesto...kada sam dosla kuci dopisivala sam se sa kaiom...sada mi se spava...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 6:15 pm

ajoj vikend mi je bio tako tako...u petak sam posle izasla sa Marijom i bas sam je lepo zezala...u subotu sam bila kod babe skoro celog dana i procitala Lukreciju Bordziju i pocela Fredija Merkjurija ponovo(i vec sam ga zavrsila lol!)....uvece sam isla kod Ike sa Majom...skidala joj novi msn za lap top i instalirala joj kameru...videla sam kaitu to mi je jos vise ulepsalo vece...kuci sam dosla oko 11 a onda me Isi zezala na kamu sa nekim njenjim facolinama...Juce sam celog dana ucila istoriju...bas mi je bio fuj dan juce...samo cetnici i partizani...nisam ni ulazila na msn bas sam bila smorena i tuzna...Jutros sam ustala u 5 da bih obnavljala istoriju...do pola sedam sam sce zavrsila i onda sam jako rano otisla u skolu...ucionica je bila skoro prazna kada sam usla...cekala sam da dodje angie pa smo sedele zajedno...prvi cas smo imali hemiju...nastavnica mi je pricala sta da spremim za republicko...ima cu i dodatnu nastavu...nema veze...posle sam otisla opet kod angie i obnavljale smo istoriju...lupila je angie nesto za onog zikicu spanca pa smo se smejale ko lude...drugi cas smo imali matis...nastavnica me izvela da radim zadatak jer sam krivo drzala kicmu!!!!omg!!!stvarno je nastavnica extra...na odmoru sam opet obnavljala istoriju sa angie...treci cas geos...obnavljala sam istoriju i lupale smo gluposti...cetvrti cas istorija imale smo test...nastavnik je rekao da ce meni i Jovanu da da istu ocenu...mislio je da ce Jovanu da da pet...nee mi jasan taj covek uopste...imali smo test polomila se se pisuci i opet nisam zadovoljna...uzs...dobicu 4 ili 3...peti cas smo imali bios ali ja i angie smo izasle da kupimo dorucak...sesti smo malo sedeli razredna nas pustila...kuci sam dosla u pola jedan...mama me vodila da probam neku garderobu pa sam isla da setam sa angie i da se ona osisa...kupila sam neke tunikice sada za BG...jos samodva dana...jedva cekam...uglavon bila sam se andjelkicom do biblioteke uzela sam sada Mariju Stjuart da citam...cekala sam je da se oshisha bash joj je lepa frizura...gledale smo neku garderobu u Happeningu,decibelu i evolutionu...sada moram da bubam fiziku a posle se nadam da cu cuti malo moju kaitu na msnu bas odavno nisam pricala sa njom...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 7:58 pm

:)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitimeUto Maj 13, 2008 2:31 pm

Naucila sam fiziks...kako tako ali sam je naucila...hehehe...i dosla je kaita pa sam pricala sa njom...tj ona je pricala a ja sam kucala...hehe kada nemam mikrofon...ali sta ces c'est la vie...pre spavanja sam citala Meri Stjuart...tj pocetak knjige...ja engleze i skote(tj njihove istorijske licnosti) volim pa mi mozda ova knjiga legne...jutros sam ustala u 7 jer sam se dogovorila sa Isi da cemo ici zajedno u skolu...obukla sam neku suknjicu a napolju je oko 7 i 15 bilo dosta hladno...posto nisam mogla da cekam Isi kod Glostera otisla samo kod njene zgrade...hvala Bogu dosla je na vreme...onda smo otisle da kupim dorucak...u skolu sam stigla oko 7 i 25...isla sam naokolo i igrala..mislim morala sam bas sam lepo raspolozena...slusala sam Good Old Fashiond Lover boy...ta pesma me uvek nasmeje...prvi cas smo imali bios ali u stvari smo imali razredni...pricala nam razredna kako da se ponasamo sada kada odemo u BG...mislim u prvau je kod nas ima svakavih...onda je pitala za ocenu ali ja sam sa biosom zavrsila pa sam celog casa blejala u prazno...na odmoru sam izasla sa angie da ona kupi dorucak...htela je i pastu da kupi ali nismo imale vremena...hehehe...drugi cas smo imali srpski...radili smo idiome...ja ni jednog nisam mogla da se setim...a kada je nikola lupio idiom je razvijeni si ko albanska industrija...hahahaha...pokidala sam se...mada je to poredjenje al je smesno...na VO sam isla kod isidore i malo nesto pricala sa njom...treci cas smo imali OTO...nastavnik nam pricao o partizanima i cetnicima...mislila san da cu zaspati od dosade...mislim kao da nemamo casove istorije...halo ljudi sta je sa vama????cetvrti je bio bios opet pitala je razredna...i peti cas fizika...pitala je i ona...sesti fizicko..posto ni jedna devojcica ne radi fizicko nastavnik je hteo svima da nam da neopravdani...i krenuo da upisuje...ali nesto posle prestao i poslao Brankciu za korektor...sada nam dvenvnik ne lici ni na sta ali nema veze...posle skole miljana i angie su me jedva ubedile da idem sa njima da malo prosetamo...mislim ja imam kratku suknjicu a napolju nije bas mirno...duva vetar...ali ipak sam krenula...angie je smislila pesmice za svaciji broj telefona...onda sam dosla kuci...gledala sam neku seriju smor...u pola tri sam se dogovrila da izadjem sa majom i ikom a kada se vratim moram da ucim hemiju za takmicenje...a onda prekosutra...jao jedva cekam da idem...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Sponsored content





My diary...JowAnA - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...JowAnA
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: