Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...JowAnA

Ići dole 
+15
*Anja*
Kaćka#94
andrija
Perkica
pijanistkinja
Marija
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
*Punk_Princess*
Maria Sharapova
*Certified Nadal addict*
**Mizza**
Rafa&me
**Djuki**#
FairyQueen
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeNed Jan 27, 2008 7:54 pm

Uf kakav uzasan dan...Jutros kada sam ustala prwo sto sam uradila bio je da smeljem onu istoriju kako tako...Morala sam da naucim o onom sugavom Versajskom sporazumu...Onda sam krenula da se spreamam za onu sugavu priredbu i gledam mec Djoki-Tsonga...Naravno od silnog gledanja zakasnila sam na probu...Otrcala sam do skole usla unutra A PROBE NIJE NI BILO...Samo su neka deca stajala i cekala da pocne priredba...I tako sam bila tamo odrecitovala sugava tri stiha koja sam imala i otisla kuci gde sam uhvatila taj brejk AO finala...Onda sam samlela bios i geos...To jest naucila...Pa sam bila napolju...I sada sam dosla kuci...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePon Jan 28, 2008 5:18 pm

danas sam se super provela...U skoli sam sve znala(ali sutra necu mada nema veze)...Posle sam se setala sa svoje 2 najbolje amige iako je vetar duvao kao da je orkan...Posle sam dosla kuci i izasla sa jos jednom drugaricom...Bila sam i u biblioteci...Uzela sam Kleopatru...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSre Jan 30, 2008 10:48 pm

Koji sugav dan...Nisam se probudila na vreme za skolu pa nisam ni isla...I onda sam sedela kuci ceo dan...I takav vam je moj zivot
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 9:43 pm

Smorila sam se...U skoli.Nastavnica engleskog me pustila da sa drugaricom idem da nosim nesto hemicarki u drugoj skoli...I onda su se svi oni retardi od mojih amigosa nakacili da im kupim dorucak...I tako smo nas dve ostale ceo cas napolju...Onda sam dosla kuci i ucila fiziku pa istoriju...Sada sam na kompu...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 01, 2008 2:26 pm

E izem ti ovaj sugavi zivot...Nadala sam se da ceovaj dana danas biti bolji od jucerasnjeg.Popravila sam fziku na 5 ali sam povredila jednu osobu do koje mi je uzasno stalo...Jednu drugaricu...Ona je trebala da odgovara ali ja sam se javila i tako nju nije pitala a mene jeste...Sad mi je krivo jer ne znam sta da radim...Nije ona ljuta na mene ali joj je bilo krivo i sama mi je rekla...A moja naj naj drugarica sutra ide na zimovanje i bicu skroz sama 7 dana... :(
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 01, 2008 4:29 pm

Pa ako ti nisi znala da ce ona da se jawi, nemoj da se osecash kriwom...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 01, 2008 4:56 pm

Ma znala sam to i jeste problem... :(
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Rafa&me
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
Rafa&me


Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 28
Location : Sa Rafitom u k.......kaficu:)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.01.2008

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 9:21 pm

bice dobro...nemoj biti tuzna!I nisi samma mi smo tu!:)
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSub Feb 02, 2008 9:35 pm

hvala...Bice bolje
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 1:01 pm

E owako...Jucerasnji dan mi je bio prilicno tuzan...Srecom nisam morala da ucim...Moje 2 najortakinje su otisle na Goliju sa skolom...Ja naravno nisam htela jer moj talenat za skijanje prevazilazi cak i moj talenat za pevanje...Ali nema veze...I tako sam juce sedela 10 sati za kompom...I dopisivala se sa Tijanom...Ona ima mnogo slatkog papagaja Kicu koji ne zna da prica...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePon Feb 04, 2008 1:39 pm

Hm ne znam kako bih definisala danasnji dan...Nije bio smor ali nije ni nseto posebno...Mada ipak jos uvek je pocetak...Mozda ni se danas desi nesto uzbudljivo...U skoli mi je bilo super...Nisan odgovarala nista ali sam se supaer provela sam amigosima...I posle sam malo cmizdreala sto nam je zadnja godina ali nema veze..Nastavnica biosa koja je najdivnija nastavnica na swetu a plus mi je razrdna nam je pricala o tome kako bismo trebali da se ponasamo...Ona stvarno lepo prica...Sada sam dosla kuci i sedim za kompom...Citam vase dnevnike...Jecin me je malo rastuzio...Jeco amiga opsuti se...I gde mi je Seki??Nema je u zadnje vreme...Oseca se njeno neprisustvo na forumu...Seki molim te dodji
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 3:07 pm

Ovo je naj naj dan mog zivota...Zvale su me moje amigosice a i u skoli je bilo extra...Izmotavili smo se uz pesmu aspirin od Seke Aleksic..To je folk nevidjeni...Onda smo se zezali i tako to...Sada sam dosla kuci i slusam pesme iz onog cuvenog mjuzikla Cry Baby to jeste zvuk gitare Dzonija Depa i njegove fanta glasovne mogucnosti...I dopisujem se sa Jecom Majom i jos nekoliko ljudi
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 2:24 pm

Hehehe u skoli se grabe za mene...Jutros kada sam ustala otisla sam u ludincu i naravno kasnila ali ne i zakasnila...Kada sam usla u ucionicu shvatila sam da sam zaboravila blok...Vec je bilo 7:40 a nastavnica jos nije usla...Otrcala sam do kuce uzela bloku i 7:45 sam opet bila u ucionici...Nastavnica naravno jos nije usla...Prvi cas srpski...Radili smo pripremu za prijemni...I iz matisa isto...Onda je dosla razredna i pitala ko zeli na takmicenje...Ja sam se javila i ona je rekla OK ali mora da poprica sa hemicarkom oko toga gde cu ici...Posle je dosla hemicrka i rekla da je njoj svejedno jer je jako ljuta na skolu sto nam nisu dali diplome...A bila sam prva na dva takmicenja...Ja sam se ipak odlucila za hemiju...Ali moram mnogo da ucim...Srecom imam ocenu
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 3:10 pm

Ides na takmichenje iz xemije lol! xaxaxaxa ja xemiju neznam ni za 2 xaxaxaxa swaka chast icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 3:29 pm

Hwala...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 9:29 pm

O kako je zivot nefer...ZASTO SAM MORALA DA SKINEM TE SLIKE?????ZASTO???Ajde razumem to...ALI ZASTO SAM BULJILA U NJIH KAO POMAHNITALA LUDA???ZASTO???ZIVOT NIKADA NIJE FER PREMA MENI!!!!!UVEK MI SE SVIDJA NEKO KO JE NEDOSTIZAN!!!!!!!!!KAO DA NIJE DOVOLJNO STO MI SE VEC SVIDJAO DVE GODINE A POSLE NJEGA JE USLEDIO RAFA...Ma ja sam bolesna...Umno...Uvek se zaljubim u poznatu licnost
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 2:39 pm

Sedim u sobi i cekam da mi dodje amiga pa da idemo napolje...Slusam Somewhere over the rainbow..I gledam Cry baby po 120 put...Ne smara me...Obozavam ga...Posebno onahj deo kada pevaju Pls MR Jailer i King Cry Baby...Volim mjuzikle...U ovaj dnevnik ne zelim da unosim samo sta je bilo nego i neka svoja osecenja i razmisljanja...Na primer sada razmisljam o alkinima ali mi misli lutaj sa Depa na Nadala i u obnutom smeru...Bolje da lutaju po takmicenjima...Idem i iz srpskog...Iz engleskog na skolsko...*ebem ti takmicenja...Zbogom kompu,tenisu,Nadalu i ovom avataru...Zdravo knjige forumle datumu i glasovne promene...Odavno me niste smarali...ajde odoh cao
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 4:26 pm

I ja idem na takmichenje iz srpskog, zato shto obozawam sprski....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 5:27 pm

Hehehe drago mi je...Ja bas i ne obozavam srpski ali mi ide
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 5:32 pm

Xaxa ja stwarno obozawam srpski
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:15 pm

Konacno petak!!!!!Jupi!!!!!!!!!Bas sam happy...Danas je u skoli bilo super zezali smo se...Na prvi cas sam zakasnila...Drugi matis...Nastavnica uhvatila decake da se kartaju pa im uzela lovu i karte...Mislila zena da je uzela sve ali nije oni bili pametni pa sakrili...Ceo cas smo se kidali...Posle srpski...Isla sam da kupim nastavnici zbirku za prijemni...Fizika....ja i amiga iz klupe smo se premestile u zadnju klupu i sedele tamo...Drugovi su se ceo cas zezali...Nesto lupali i planirali koliko ce ko da ulozi u kladionicu i na kartama...A onda fizicko....Nastavnik im pokupio sve karte...Provalio im fazone pa nemaju vise...hahahahaha...i pare im uzeli....jadnici...I onda istorija...pitao tu smo se smorili...Posle skole malo sam se setala sa Andjelkom i Miljanom...Pricale smo nesto o Angienom rodjusu...I o Jeleni Karleusi...Sada sam dosla kuci...ziki izgubio...sada igra Viki protiv Kolje...Juznog volim a Kolja je iritantan....Najmrsavije noge ima od svih tenisera...I onako je plav i grozna...Uf da Bog da izgubio...Ali nece...Pisem posle...xxxxxxxx
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:20 pm

xexexexe loodo odeljenje :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:27 pm

Daaaa lol!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:45 pm

ma skroz...i onda kada im nastavnik uzeo karte oni ga pitali da igra sa njima na sve ili nista...tj da im vrati lovu i karte ako ga dobiju ili obrnuto...igrali su u sali...ali kosarku a ne poker...hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
My diary...JowAnA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100My diary...JowAnA Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitimePet Feb 08, 2008 5:50 pm

xaxaxaxa bozze i moji su loodi lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Sponsored content





My diary...JowAnA Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...JowAnA   My diary...JowAnA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...JowAnA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...
» My diary...... by A*N*C*H*Y eS mI iDoLo :)
» My diary......by masha

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: