Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Najdraze osobe na forumu

Ići dole 
+14
Perkica
Love_Roger
sonjica93
*Anja*
*Joansie*
*cAtO*
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
Maria Sharapova
*Punk_Princess*
**Djuki**#
*Certified Nadal addict*
loveeee_TENNis <3
FairyQueen
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 9:41 pm

Meni ste svi extra, ali Kaia i Jowa su mi nekako naj.. Jer ipak one su mi kao sestre... Ali sve vas volim i super ste mi... :)
Nazad na vrh Ići dole
ivanna<3 Rafa
Studiras sa Federerom/Henin!
Studiras sa Federerom/Henin!
ivanna<3 Rafa


Ženski
Broj poruka : 535
Godina : 33
Zasto volis tenis? : Tenis volim zbog Rafe, Jece i jos nekih tenisera, i zato sto je lep sport!!!
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.04.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimePet Jul 04, 2008 2:31 pm

Svi su super!!! :D
Nazad na vrh Ići dole
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 22, 2008 3:05 pm

Swi ste mi sad dragi,super i OK!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:26 pm

swi su suuper!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:34 pm

Jel trebam sve da vas nabrajam?! icon_lol Najdraze osobe na forumu - Page 4 761696 Najdraze osobe na forumu - Page 4 28934
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:36 pm

ma nema potrebe. . . znamo mi da nas swe wolish. . . : )))
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:40 pm

Naravno....

Big pozz i kiss for all at this 4um.... I love you icon_he
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Najdraze osobe na forumu - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najdraze osobe na forumu - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 8:02 pm

swi ste cool. . . extra. . . super. . . itd. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Najdraze osobe na forumu - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najdraze osobe na forumu   Najdraze osobe na forumu - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najdraze osobe na forumu
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ko vas na forumu nervira???
» Osoba na forumu koja was najwishe nervira

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: 4umske igre-
Skoči na: