Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ~ ALEXANDER RYBAK ~

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 12:57 pm

Za sve njegove obožavaoce... Alexandrov prvi album, "Fairytales"! ~ ALEXANDER RYBAK ~ 27611

http://www.4shared.com/file/109808186/5f991e08/Fairytales.html
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:35 pm

Hvala Joansie...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:40 pm

Funny Little world mi se bas svidja...Ma sve pesme njegove koje sam cula su super,opustajuce :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:43 pm

Ja imam mali problem Joansie...Meni neće da skida...Kada skinem piše da ima 0 bytes....Zašto?
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimePet Jun 05, 2009 12:51 pm

Au, do đavola! Izgleda da nisam nešto uploadovala kako treba! Sad ću da probam to da rešim...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:07 pm

OK..Hvala puunoo..:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimePon Jul 06, 2009 3:50 pm

Mislim da ćete s ovog linka sasvim normalno moći da skinete album "Fairytales". ~ ALEXANDER RYBAK ~ 27611 Ako ponovo bude problema, samo javite. Evo linka:
http://www.4shared.com/file/112933753/b809268/alexander_rybak_-_fairytales_-_2009.html?s=1

Inače, Alexander i nakon Evrovizije niže uspehe. ~ ALEXANDER RYBAK ~ 27611 Njegov album "Fairytales" samo u Norveškoj do sada je prodat u više nego 100 000 primeraka, a našao se i na prvom mestu lista najboljih albuma u više zemalja. Sama pesma "Fairytale" našla se na prvom mestu u devet zemalja, a dostigla je čak 10. mesto na UK Singles Charts, zvaničnoj listi singlova u Britaniji. Poslednji put kada je neka pesma sa Evrovizije, a koja se nije takmičila za Britaniju, bila u top 10 na ovoj listi bilo je čak 1987! Takođe, 11. novembra će u Norveškoj premijerno biti prikazan i film "Yohan – Barnevandreren", u kom Alexander glumi jednu od glavnih uloga, a budžet filma iznosi neverovatnih 35,000,000 norveških kruna!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimePon Jul 06, 2009 4:01 pm

Svaka čast Alex...:) A da li je film na norveškom ili eng?
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimePon Jul 06, 2009 4:10 pm

Norveškom, to je norveški film. Naravno da je šteta što nije na engleskom, pojma nemam kako ću da gledam norveški film bez prevoda. icon_lol

P.S. Inče, da znaš, pošto je Alexander ipak rođeni Belorus, koji je odrastao u Norveškoj itd, njegov nadimak nije Alex, nego Saša. ~ ALEXANDER RYBAK ~ 27611
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
~ ALEXANDER RYBAK ~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~ ALEXANDER RYBAK ~ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitimePon Jul 06, 2009 4:18 pm

Aham...OK....Hvala...:)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





~ ALEXANDER RYBAK ~ Empty
PočaljiNaslov: Re: ~ ALEXANDER RYBAK ~   ~ ALEXANDER RYBAK ~ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
~ ALEXANDER RYBAK ~
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: Muzika-
Skoči na: