Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Roger Federer

Ići dole 
+16
Tea
Rafa 4ever
Kaćka#94
Jecika
**Djuki**#
*Anja*
sonjica93
**Mizza**
*AnY*SweeT*FairY*
rafalicious
*Punk_Princess*
*Joansie*
...SuNsHiNe...
Maria Sharapova
FairyQueen
*Certified Nadal addict*
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 4:00 pm

ja sam to wec odawno rekla. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePon Dec 08, 2008 5:00 pm

Ma ljudi, ovo nije rasprava nego razmena misljenja. Milica i ja nismo mislile nista lose, samo smo rekle ono sto mislimo.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePon Dec 08, 2008 5:04 pm

pa i ja sam to tako razumela. . . ali je bolje da se owde zaustawimo. . . da ne bi doshlo do swadje. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 8:49 pm

Ma kakva svađa, šta vam je.
Ja samo kažem šta mislim o njemu, a naravno da nam se mišljenja razlikuju, to je normalno. biggreen
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 3:44 pm

Federer: Marej favorit u Melburnu? Ne baš...
Utorak, 13. januar 2009. 15:00

Drugi teniser sveta Švajcarac Rodžer Federer bio je začuđen kada je saznao da su kladioničari na predstojećem prvom gren slem turniru godine u Melburnu ulogu favorita dali britanskom igraču Endiju Mareju.

"On favorit? Dobro je to za njega, ali mu to ni malo neće pomoći", izjavio je na konferenciji za novinare bivši svetski reket broj jedan.

Pobednik 13 gren slem turnira rekao je da ga iznenađuje saznanje da je Marej proglašen favoritom, uprkos činjenici da nije osvojio ni jedan gren slem turnir u karijeri.

"Mislim da ima više kandidata koji su zaslužili ulogu favorita pre Mareja. Primera radi, Novak Đoković je prošle godine već osvojio titulu u Melburnu, a Rafael Nadal je imao sjajnu čitavu prošlu sezonu, dok sam ja osvojio poslednji prošlogodišnji gren slem, US Open", podsetio je Federer.

Ipak, švajcarski teniser koji u međusobnim susretima sa Marejem ima negativni skor (2:5) priznaje da je britanski igrač ostvario "ogromni napredak" prošle sezone.

"Marej je zakucao na vrata samog svetskog vrha. On sada igra na konstantno visokom nivou, bez uspona i padova", ocenio je Federer.

Švajcarski teniser je zaključio da je Marej odličnim igrama u prethodnom periodu izgradio sebi "poziciju za napad na trofej ".

"Istina, Marej je ostvario odličnu poziciju, ali nije sve u tome. Gren slem titula je jedna 'čudna zver', za čije osvajanje je potrebno imati više kvaliteta", rekao je iskusni Federer.

Australijan Open, prvi Gren slem turnir sezone, počinje 19. januara u Melburnu.

(Tanjug)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 5:37 pm

Mene je ova izjava zapravo najviše iznervirala: "Dobro je završio prethodnu godinu, a u istom ritmu je počeo 2009. Međutim, iznenađen sam što ga kladionice predstavljaju kao glavnog kandidata za titulu na Australian Openu. Pa, on nikada nije osvojio grend slem turnir? Čudno mi je. Mnogi su pokušavali da "uhvate" pehar sa grend slema, ali ih je malo uspelo u tome. Rafa i ja ih imamo gomilu".
Znam da je za tenisere normalno da budu samouvereni i da veruju u svoje kvalitete, i ja stvarno volim Federera i njegovu igru, ali me je ova izjava dovela do ivice ludila! Pa, šta on misli, da samo on ima kvaliteta za grend slem?! Do sada sam ga uvek branila kada ga neko "napadne", ali sada moram da kažem - neka više prihvati da dolaze mlade snage, da ne može stalno on da bude glavni!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 6:16 pm

newerowatno shta swe mozhe da uchini ljubomora. . . widi se da zawidi maraju na formi. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 1:06 am

Ja ne bih rekla da je ljubomoran na Murraya... Ne bih to nazvala ljubomorom, ali definitivno toga ima. Deluje mi kao da mu je krivo što su nekog drugog stavili za favorita, a ne njega.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 1:13 am

i tu se slazhem. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 1:35 am

Nije rekao baš tako, ovaj prevod je loš.
Mene ne čudi ovakva izjava jer ih on ima mnogo. A Murray mu nije ostao dužan, odgovorio mu je.
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 2:41 am

Ma,ko zna da li su to uopste oni rekli,jer novinari veoma cesto vade recenice iz konteksta!!!
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 4:16 pm

Jeste, rekao je Fed to, gledala sam na TV-u baš, ali ne ovim rečima. Mada smisao je isti.
Ja se uopšte ne čudim ovakvim izjavama, ne iznenađuju me nimalo. Navikla sam na takve njegovo komentare.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 4:39 pm

ne werujem da su nowinari to pogreshno preweli. . . u zadnje wreme je zaista postao takaw. . . samo ne mogu da se nawiknem na takwe njegowe izjawe. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 11:49 pm

U zadnje vreme? Ma on je uvek bio takav. Ja od kad pratim tenis, imam prilike da nalazim ovakve izjave.
Ja inače volim Feda, ali zbog ovog me nervira.

Evo tog dela izjave:

Federer je odmah istakao da to što je neko favorit kod kladioničara nužno ne znači da će biti uspešan.

„Bio sam pre u toj poziciji i nisam uspeo. Začuđuje me odluka kladioničara jer do sada nije osvojio nijedan Gren slem. Novak Đoković je pobedio ovde prošle godine. Rafa je imao neverovatnu sezonu prošle godine, a ja sam pobedio na poslednjem Gren slemu pa je to za mene veliko iznenađenje“, rekao je osvajač 13 Gren slem titula.

Švajcarac je ipak priznao da je Marej, koji sa njim ima skor od pet pobeda i dva poraza posle osvajanja titule u Dohi prošle nedelje i sada zauzima četvrto mesto na ATP listi, mnogo napredovao u poslednjih 12 meseci.

„Mislim da je već godinu dana kucao na vrata vrha svetskog tenisa a sada je tu i stigao i da se navikao da konstantno igra na visokom nivou. Ranije je imao uspone i padove. Odlično je igrao, ima odličnu taktiku i ima samopouzdanje. Došao je do pozicije kada pobeđuje, ali pobeda na Gren slemu je ’drugačija zver’, a u poslednjih nekoliko godina je samo nekolicini igrača pošlo za rukom da osvoje jedan Gren slem“, dodao je Federer.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeČet Jan 15, 2009 11:53 pm

pa owa izjawa i nije tako losha. . . bar je priznao da je murray mnooooogooooo napredowao. . . ja njega uopshte ne wolim. . . ali on je uwek dawao malo normalnije izjawe. . . mnogo se promenio posle wimbledona. . . zbog chega mi je jako zhao. . . Roger Federer - Page 8 370602
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 2:09 pm

Ja isto njega mnogo volim, njegovu fantastičnu igru i sve to... Ali čini mi se da su ranije izjave bile normalnije... Mnogo se nešto "uobrazio" od Vimbldona... Čini mi se da mu je u celoj prošloj godini najgore razočaranje bio poraz u finalu Vimbldona, jer je mislio da je tamo neprikosnoven. Iskreno, i ja sam mislila da će pobediti Rafu u finalu, ali nije.
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 3:43 pm

*Joansie* ::
Ja isto njega mnogo volim, njegovu fantastičnu igru i sve to... Ali čini mi se da su ranije izjave bile normalnije... Mnogo se nešto "uobrazio" od Vimbldona... Čini mi se da mu je u celoj prošloj godini najgore razočaranje bio poraz u finalu Vimbldona, jer je mislio da je tamo neprikosnoven. Iskreno, i ja sam mislila da će pobediti Rafu u finalu, ali nije.
Slazem se....To ga je unishtilo, i on je ochekiwao pobedu pa mu je poraz weoma teshko pao
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 4:46 pm

Pa mnogo on očekuje....Da nije možda mislio da će zauvek ostati broj 1?! Rolling Eyes

Trebalo bi da bude zadovoljan što je toliko godina bio na samom vrhu i što je sada još uvek među najboljima, a ne da mu smeta što je drugi jer je vrlo moguće da će uskoro morati da se navikava i na niži ranking.
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 5:37 pm

Slazem se!!!Umesto da bude srecan sto je bio tako dugo na prvom mestu zali se i na drugo,pfff!!!Mada od njega smo i navikli na takve izjave!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimePet Jan 16, 2009 6:43 pm

**Djuki**# ::
*Joansie* ::
Ja isto njega mnogo volim, njegovu fantastičnu igru i sve to... Ali čini mi se da su ranije izjave bile normalnije... Mnogo se nešto "uobrazio" od Vimbldona... Čini mi se da mu je u celoj prošloj godini najgore razočaranje bio poraz u finalu Vimbldona, jer je mislio da je tamo neprikosnoven. Iskreno, i ja sam mislila da će pobediti Rafu u finalu, ali nije.
Slazem se....To ga je unishtilo, i on je ochekiwao pobedu pa mu je poraz weoma teshko pao
ochigledno je da je njegowo wreme proshlo. . . i treba da se pomiri sa tim da je sada wreme na mladje igrache kao shto su rafa, nole, murray, gulbis, dl potro, tsonga. . . itd. . . da ih sada ne nabrajam. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 2:22 am

Fed je pobedio Wawrinku izgubivsi samo 4 gema Rolling Eyes i time osvojio turnir AAMI Classic!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 2:42 am

drago mi je zbog njega. . . Roger Federer - Page 8 27611
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 8:14 pm

Potvrđeno je: Mirka je trudna! Fed će postati otac! Roger Federer - Page 8 27611
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 8:16 pm

Super :)
Bash mi je drago :)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roger Federer - Page 8 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roger Federer - Page 8 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 8:28 pm

Super..... Baš mi je drago zbog njih.....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Roger Federer - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roger Federer   Roger Federer - Page 8 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Roger Federer
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Roger Federer
» Roger Federer

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: