Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Roland Garros-Ženski singl...:D

Ići dole 
+2
Jackie
***Inče***
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Šta mislite kome ide titula ove god?
Dinara Safina
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty25%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 25% [ 1 ]
Serena Williams
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty0%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Venus Williams
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty25%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 25% [ 1 ]
Elena Dementieva
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty0%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Jelena Janković
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty25%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 25% [ 1 ]
Vera Zvonareva
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty0%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Svetlana Kuznetsova
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty0%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Ana Ivanović
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty25%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 25% [ 1 ]
Victoria Azarenka
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty0%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Caroline Wozniacki
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty0%Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Ženski singl...:D   Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 8:25 pm

Realno,Kuznjecova je igrala mnogo bolje...Iako sam bila neutralna danas Svetlana je vise zasluzila pobedu jer jeste bolje igrala..Nadam se da ce Safina uskoro osvojiti neki GS,konacno!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Ženski singl...:D   Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 10:13 pm

FairyQueen ::
Realno,Kuznjecova je igrala mnogo bolje...Iako sam bila neutralna danas Svetlana je vise zasluzila pobedu jer jeste bolje igrala..Nadam se da ce Safina uskoro osvojiti neki GS,konacno!!!
I ja se tome nadam.....

icon_vamos SAFINA!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Ženski singl...:D   Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 10:20 pm

Ja sam navijala za Kuznetsovu, jer Safinu i ne volim nešto, ali mi je na kraju malo bilo žao Safine. Zaista je bila očajna pred kraj meča. Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 370602
Vidite kakva je to situacija: finale su igrale prva teniserka sveta, koja nije osvojila nijedan grand slam turnir do sada, i teniserka koja je osvojila dva grand slama, ali nikada nije bila broj jedan. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Ženski singl...:D   Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 11:04 pm

safina je mnogo plakala
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Ženski singl...:D   Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 12:36 am

*Joansie* ::
Ja sam navijala za Kuznetsovu, jer Safinu i ne volim nešto, ali mi je na kraju malo bilo žao Safine. Zaista je bila očajna pred kraj meča. Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 370602
Vidite kakva je to situacija: finale su igrale prva teniserka sveta, koja nije osvojila nijedan grand slam turnir do sada, i teniserka koja je osvojila dva grand slama, ali nikada nije bila broj jedan. icon_lol
Ironija :)
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Sponsored content





Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Ženski singl...:D   Roland Garros-Ženski singl...:D - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Roland Garros-Ženski singl...:D
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» *Roland Garros*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Turniri-
Skoči na: