Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Roland Garros-Muški singl...:D

Ići dole 
+2
Jackie
***Inče***
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Šta mislite kome ide titula ove god?
Rafael Nadal
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty40%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 40% [ 2 ]
Roger Federer
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty40%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 40% [ 2 ]
Andy Murray
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty20%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 20% [ 1 ]
Novak Đoković
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Juan Martin Del Potro
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Andy Roddick
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Gilles Simon
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Fernando Verdasco
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Jo-Wilfried Tsonga
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Nikolay Davydenko
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty0%Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 5
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Muški singl...:D   Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 7:16 pm

Izgleda da je hteo da mu stavi neki šešir na glavu. Svašta!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Muški singl...:D   Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 7:26 pm

Da...To sam videla na slikama....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Muški singl...:D   Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 7:27 pm

Pa to je verovatno neki ludak
Nazad na vrh Ići dole
Luka
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Luka


Muški
Broj poruka : 1581
Godina : 26
Location : Republika Srpska
Zasto volis tenis? : Zbog JJ i Mareja
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 31.05.2009

Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Muški singl...:D   Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Icon_minitimePon Jun 08, 2009 8:14 pm

Rodžer Federer duel protiv Robina Soderlinga u finalu Rolan Garosa neće pamtiti samo po pobjedi i osvajanju prve titule u karijeri u Parizu i ukupno 14. Gren slem trofeju, već i po navijaču, koji je uletio sa tribina.

Džimi Džamp, navijač Barselone, poznat po prekidima mečeva, uspio je da nadmudri brojno obezbjeđenje na stadionu Filip Šatrije u nedjelju i "pravo niotkuda" stvori se ispred Federera u drugom setu, prilikom vođstva Švajcaraca od 6:1, 2:1.

Džamp, obučen u majicu sa švajcarskim motivom, držao je u ruci zastavu Barselone, kada je prišao Federeru i pokušao da mu stavi na glavu crvenu kapu.

Švajcarac je bio, najblaže rečeno, šokiran prisustvom nenajavljenog gosta na terenu.

"U prvi mah nisam shvatio šta se dešava, samo sam čuo reakciju publiku koja je bila neuobičajeno glasna. Onda sam odjednom ugledao čovjeka koji je stajao nevjerovatno blizu, pravo ispred mene".

Federer, koji je slično iskustvo doživio na mečevima u Montrealu i na Vimbldonu, prije tri godine, priznao je da je bio uplašen.

"Obično ti ljudi kad utrče u teren izvinu se rečenicom 'Oprosti, ali moram ovo da uradim', a ovaj je samo gledao u mene bez riječi i nisam bio siguran šta je htio. Izgledalo je kao da je htio nešto da mi da, a ja sam samo razmišljao da neće valjda učiniti neku glupu stvar. Pokušao je da mi stavi kapu na glavu, a onda je krenuo da bježi od obezbjeđenja. Ja sam ostao skamenjen. Mislim da mi je trebalo nekoliko minuta da se oporavim od šoka. Bio je to dodir koji je izazvao veliki strah", ispričao je Federer poslije meča.

Njegov rival u finalu Robin Soderling takođe je priznao da je bio iznenađen događajem koji je prekinuo meč.

"Uopšte se ne osjećate dobro kada se takvi stvare dogode. Mislim da su redari na terenu, kao i mi, bili šokirani događajem. U svakom slučaju nije prijatno kada dođe do upada nekog na teren, jer shvatite da niste bezbjedni", rekao je Soderling.

Prekidi teniskih mečeva nisu rijetkost, poput vimbldonskog četvrtfinalnog duela između Federera i Marija Ančića, kada je jedan navijač uletio sa reketom i lopticom i čak uputio udarac ka Švajcarcu, ali igrači i javnost i dalje u svježem pamćenju imaju duel Monike Seleš u Hamburgu 1993. godine, zbog kojeg uvijek osjećaju strah.

Opsjednuti navijač Štefi Graf je tada ubo nožem jugoslovensku teniserku u leđa, koja je zbog toga odsustvovala sa terena gotovo dve godine.

Džimi Džamp, koji je ranije već prekidao fudbalski meč Barselone i Osasune, odnosno finale Svjetskog prvenstva u ragbiju u Parizu 2007. godine, uhapšen je poslije incidenta na Rolan Garosu i prijeti mu jednogodišnja zatvorska kazna.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Muški singl...:D   Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Icon_minitimeUto Jun 09, 2009 11:58 pm

Jao, čula sam za tog lika, ali nisam znala da je to on... Sve u svemu, strašno što u životu nema ništa pametnije da radi. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros-Muški singl...:D   Roland Garros-Muški singl...:D - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Roland Garros-Muški singl...:D
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» *Roland Garros*

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Tenis uopsteno :: Turniri-
Skoči na: