Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Eurovision Song Contest 2009

Ići dole 
+6
**Djuki**#
**Nadja**
Nicoletto
***Inče***
Jackie
*Joansie*
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 3:25 pm

Gotovo svi predstavnici su izabrani! Mi našeg biramo večeras! Da li ste čuli neke predstavnike? Šta vam se dopada od toga što ste čuli?
Ja sam juče čula pesme svih predstavnika iz bivše Jugoslavije, i mnogo mi se dopada makedonska pesma. I ova dva mladića iz grupe Next Time su mi jako simpatični. Što se tiče Beovizije, drago mi je što ima puno rock pesama, a jako bih volela da ode OT Bend, njihova pesma mi se baš dopada. Eurovision Song Contest 2009 27611
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 4:44 pm

gledala sam juche polufinale...glupe su mi skoro swe pesme koje sam chula,osim mozda pesme tog OT benda shto ti kazesh Joansie,oni su mi jedini bili onako
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 7:09 pm

Meni je drago što nije bilo etno pesama, kao što je "Oro". To, po mom mišljenju, nije pesma koja treba da pobedi na Evroviziji. Najgora mi je, iskreno, bila Ana Nikolić, jer devojka stvarno pojma nema da peva, ali se zato pojavila u onom trikou da glasove lovi na telo.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 7:46 pm

Meni se Reginina pesma jako sviđa...... Pesma OT Benda i Kaye je najbolja..... Mada nije ni Sonjina..... Ni Milicina i Danijelova.......
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Nicoletto
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
Nicoletto


Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 30
Location : Zagreb, Hrvatska
Zasto volis tenis? : ....jer je najbolji
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2009

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 10:18 pm

JOJ.....vi bar imate jednu dobru mi ništa. Kod nas je Igor Cukrov pobjedio i ide u Moskvu sa pjesmom " Lijepa Tena " pjesma je KOMA!!!! Nešto strašno ali dobro šta je tu je, ipak mi je drago da nas on predstavlja.
Nazad na vrh Ići dole
**Nadja**
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
**Nadja**


Ženski
Broj poruka : 375
Godina : 30
Location : Zemun (Beograd)
Zasto volis tenis? : Zato shto je to najlepshi sport! Srecna sam kad ga gledam i igram i ima puno lepih tenisera i teniserki ... xDDD
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.05.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeNed Mar 08, 2009 10:42 pm

Pesme su katastrofa ... izgleda da i owe godine nawijam za Mkd...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.highschoolmusical.new-forum.net
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 1:07 am

Nepravda...... Mdrim žiri...... Uvek pošalju neku bzv pesmu...... Blagoslov Za Kraj je milion puta bolja od Cipele...... :'(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 1:17 am

Ja mislim da je žiri potkupljen. Glasovi žirija se gotovo totalno razlikuju od glasova publike. Ja prosto ne mogu da verujem da Kornelije Kovač i Biljana Krstić ne daju Sonji Bakić nijedan poen, a Marku Konu 12! Marko Kon je izuzetno uticajan na našoj estradi, ja bih tu definitivno sprovela istragu.
Ja se nadam da će nešto da se promeni, jer i kada je 2006. pobedio No Name, publika se bunila i na kraju su organizovani silni sastanci. Doduše, tada smo ostali bez predstavnika, tako da možda i nije dobar primer. icon_lol
Meni se "Nešto što ke ostane" koju izvodi grupa Next Time, koja predstavlja Makedoniju, mnogo dopada, i za njih ću da navijam.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 11:04 am

E ovako sada ću da napišem šta mislim i o ostalim pesmama..... Makedonci su mi simpa, pesma im je OK...... Crnogorska i nije nešto, pevačica mi je jako simpatična...... Bosanska je super poesma, a onaj pevač iz Regine fenomenalno peva...... Igorova pesma mi je bezveze iako je on jako simpatičan i lep, a uz to i lepo peva..... Slovenska pesma isto nije loša..... A što se naše tiče nemam reči..... Katastrofa...... Valjda treba da ide pesma koja se sviđa publici, a ne žiriju...... Mnogo me je razočarao žiri...... I ja kao Joansie smatram da je žiri bio potkupljen.....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 1:38 pm

Mada, jedina svetla tačka u svemu ovome je što će na Evroviziji izgleda biti puno pop rock pesama, pa će makar Marko Kon biti primećen. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 3:36 pm

nee mogu da werujem da je pobedila cipela!!! :affraid:i da ce nas onaj chupawi kreten predstawljati celoj ewropi!!sramota!pesma je toliko glupa da je to strashno! bolje i da su pobedili i OT bend ili Etar
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePon Mar 09, 2009 4:50 pm

Znachi ja sam se strashno razocharala....owo je nameshteno 100%
Prwo ono za Anu Nikolitj, to mo je bilo bash chudno i werujem da je pristala da uchestwuje, pobedila bi ona!!!
A owo je sramota, da Srbiju predstawljaju owi, pa cela Ewropa tje nam se smejati , uzas!!!!
Ot bend je imao odlichnu pesmu, kao i Etar
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 12:19 am

No comment...

DNO DNA!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 12:55 am

Slažem se za OT Bend i za Etar. Meni su se te pesme najviše dopale. I Lejla Hot nije bila loša. A ovo, pa, citiram Milicu: dno dna.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 10:41 am

rafalicious ::
No comment...

DNO DNA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 8:15 pm

***Inče*** ::
rafalicious ::
No comment...

DNO DNA!!!
e stwarno.posle njihowog nastupa u moskwi nece nas oprati ni sawa ni dunaw Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 12:01 am

"Narodnjak” predstavlja Srbiju na Evroviziji!

Marko Kon će zapevati, a Milan Nikolić će zasvirati „Cipelu” u Moskvi. Gubitnicima Beovizije mogu se nazvati bivši učesnici Operacije Trijumf...

„Narodnjak" predstavlja Srbiju na Evroviziji! Marko Kon će zapevati, a Milan Nikolić će zasvirati „Cipelu" u Moskvi. Gubitnicima Beovizije mogu se nazvati bivši učesnici Operacije Trijumf, ali i Oskar, odnosno Ognjen Amidžić.

Nepravilnosti u glasanju, zviždanje pobedniku i ljutnja učesnika; na svakoj Beoviziji događa se isto, ali je iznenađenje što je ovogodišnji pobednik kompozitor Marko Kon, koji je izveo pop-narodnjak „Cipela".

Iako su za favorite važili „OT Bend", što je potvrdila i publika koja je za njihovu pesmu glasala skoro četiri puta više nego za sledećeg pratioca. Nakon proglašenja pobednika na licima nekadašnjih studenata Operacije trijumf mogao se videti kiseli osmeh, pogotovo kada su videli da su oni od publike dobili maksimalnih 12 bodova. Od žirija u sastavu Bilja Krstić, Željko Joksimović i Kornelije Kovač, dobili su samo pet.

U bekstejdžu nije bilo Oskara, alter ega Ognjena Amidžića, koji ni uz pomoć Bjuti Kvins i veterana Đorđa Marjanovića, nije uspeo da nađe put za Moskvu.

Do sada je Kon bio poznat samo kao kompozitor i producent, a prvi veći izlet u pevačke vode izgleda da je dobro „naplatio".

Prema njegovim rečima, da je neko drugi otpevao tu pesmu - najverovatnije ne bi pobedio.

- Zasad imamo samo jednu pesmu i obradu pesme Slađane Milošević, tako da još ne razmišljam o albumu – rekao je Kon šaljivo, dodajući da se sam kladio na Ognjena Amidžića i ekipu.

Neće, kako je dodao, morati da uči ruski kako bi se sporazumevao u Moskvi, jer svi njegovi saradnici odlično barataju tim jezikom.

- Ja ću samo da vičem „Nazdarovije" – precizirao je.

U finalu Beovizije nastupilo je 11 izvođača, jer je organizator loše brojao glasove publike, pa su tek naknadno pozvani Ana Nikolić i Ivana Selakov, ali je Nikolićeva odbila da se pojavi. Zbog incidenta, šef Beovizije Dragan Ilić podneo je ostavku.

To znači da ćemo „Cipelu" kao srpski specijalitet slušati na drugoj polufinalnoj večeri Evrovizije 14. maja u Moskvi.

Glasovi žirija:

12 poena - „Cipela" (Marko Kon i Milan Nikolić)

10 poena - „Sanjaj me" (Etar)

8 poena - „Tvoje drugo ime je greh" (Dušan Zrnić)

7 poena – „Moje odbrane" (Ivana Selakov)

6 poena - „Nemam te" (Andrej Ilić)

5 poena – „Blagoslov za kraj" (OT Bend)

4 poena - „Glorija" (Pozitivan haos)

3 poena - „Nauči me" (Saška Janković)

2 poena - „Superstar" (Oskar, Beauty Queens i Đorđe Marjanović)

1 poen - „H8ER" (Milica i Danijel)

Glasovi publike:

12 poena - „Blagoslov za kraj", (OT Bend) (28.521 glas)

10 poena – „Superstar", (Oskar, Beauty Queens i Đorđe Marjanović) (7.696 glasova)

8 poena - „Glorija", (Pozitivan haos) (5.215 glasova)

7 poena - „Cipela", (Marko Kon) (3.955 glasova)

6 poena - „H8ER", (Milica i Danijel)

5 poena - „Sanjaj me", (Etar)

4 poena - „Moje odbrane", (Ivana Selakov)

3 poena - „Nauči me", (Saška Janković)

2 poena - „Tvoje drugo ime je greh", (Dušan Zrnić)

1 poen - „Ništa novo", (Sonja Bakić)

Saša Mirković izbačen iz prostora bekstejdža

Nekadašnji menadžer Marije Šerifović, Saša Mirković pojavio se u prostoru iza bine tokom izvođenja pesama i tek što se pozdravio sa nekoliko izvođača, ubrzo su se pojavili službenici obezbeđenja koji su ga zamolili da odmah napusti prostoriju. Iako je mahao sa akreditacijom, Mirković je ipak uz osmeh morao da napusti bekstejdž, a posle njegovog odlaska pojavila se i policija.

(P)uf suknje i čipka
Toalete učesnica Beovizije ove godine su nadmašile značenje reči kič. Kao po naredbi, gotovo sve su se odlučile za puf suknjice iznad kolena, sumnjivih materijala, nespretno našivenih aplikacija, modnih detalja od satena i šljokica, cirkuske šminke, posebno tokom polufinala. Ukoliko bi se pravio kasting za verziju igranog filma crtaća „Beti Bup", pevačice s Beovizije bi svojim stajlingom sigurno očarale producente. Publiku u Sava centru sigurno nisu, a pesme sumnjivog kvaliteta bi možda manje parale uši da su oči lakše mogle da se priviknu na šareniš sa scene.
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 12:49 am

Bila sam u takvom šoku da nisam mogla ni da napipem šta stvarno mislim, ali evo sad ću.

Pesma mi je skroz nikakva, što sam već i rekla, ali nešto što nisam pomenula je to da sam skoro sigurna da je ovo jedna velika nameštaljka! Kao i sve u Srbiji, uostalom. Jer meni je neshvatljivo da žiri u kom su bili ljudi poput Željka Joksimovića, Kornelija Kovača i Bilje Krstić, dakle svi muzički obrazovani, dodeli jednoj ovakvoj kompoziciji 12 poena! Ja to ne mogu da razumem, jer ova pesma nema nikakvog kvaliteta, a to ne kažem samo ja već vidim da svi ljudi oko mene dele takvo mišljenje.
Znači, ovde mora da su radile pare ili nekakva veza ili neko od ovog ima koristi ili.... ma ko zna šta je! U svakom slučaju nisu čista posla!

Moje mišljenje, izvinjavam se ko misli drugačije.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 12:30 pm

Potpuno se slažem sa tobom Milice...... Ja sam pročitala u novinama da je žiri promenjen posle prve večeri festivala...... Prvi žiri je OT Bendu dao 12 poena, a Cipeli samo 1..... Dok je u drugoj večeri potpuno drugi žiri dao OT Bendu samo 5 poena, a Cipeli čak 12...... Što već dovoljno govori..... Sve je namešteno, a žiri je potkupoljen.....
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 12:41 pm

I ja se slazem!!!
Ovo je katastrofa,ja stvarno nisam mogao da verujem!!! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
*I*Love*Rafael*Nadal*
Igras u Davis/FED cupu!
Igras u Davis/FED cupu!
*I*Love*Rafael*Nadal*


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 29
Location : *with*Rafa*.....*in*my*dreams*
Zasto volis tenis? : zato sto treniram tenis, i nrw zbog RAFE!!!
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.02.2009

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 8:32 pm

i ja se slazem....bas je bilo bzv......a pesma je katastrofa......uopste mi se ne svidja.....
Nazad na vrh Ići dole
http://hsm4ever.clic-topic.com/
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePet Mar 13, 2009 4:21 pm

Pridruzujem se mishljenjima!!!!
uzas je owo stwarno, a i nameshteno je sigurno !!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 8:49 pm

Ja još nisam srela osobu kojoj se "Cipela" sviđa!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePet Maj 15, 2009 10:37 pm

Da li ste gledali polufinalne večeri? Ja jesam obe, i mislim da je Evrovizija kod nas bila neuporedivo bolja. Iz prvog polufinala mi se nije dopalo gotovo ništa, i baš mi je žao što makedonska grupa Next Time nije prošla, pesma im je dobra. Eurovision Song Contest 2009 370602 Drugo polufinale nije bilo savršeno, ali je bilo daleko bolje od prvog. Ja sam, iskreno, jedva čekala da vidim norveškog predstavnika, kojeg su svi predstavljali kao najvećeg favorita. Dočekala sam ga s potcenjivanjem, i pokajala se! Dečko je sjajan! Eurovision Song Contest 2009 27611 Pesma mu je supersimpatična, tekst mu je super, jako lepo peva, a uz to je zaista presladak! Eurovision Song Contest 2009 27611
Takođe je prošao Igor. Eurovision Song Contest 2009 27611 Iako ne volim "Lijepu Tenu", jako mi je drago što se Igor plasirao u finale. Mi, naravno, nismo prošli. Da li je iko očekivao da sa "Cipelom" prođemo u finale? icon_lol
Definitivno navijam za Norvešku. Nadam se da će pobediti! Evo vam link sa finala nacionalnog izbora u Norveškoj:
https://www.youtube.com/watch?v=kfOuulTyj4o
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Eurovision Song Contest 2009 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eurovision Song Contest 2009 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitimePet Maj 15, 2009 11:45 pm

Ja sam samo juče gledala,i nisam baš neš oduševljena pesmama....Meni je Norvežanin bio najjači,pesmu ranije nisam ni jednom čula,ali kada sam je čula toliko mi se dopala,da to nije normalno,ne sećam se kada me je poslednji put oduševila neka pesma kao što me je ova sinoć oduševila.....Najviše mi se dopadaju delovi kada on svira violinu....Kada sam čula da je '86 god pomislila sam 'Ovo je neki mlad,sigurno je jako simpa!',ali kad sam ga videla ja nzm kako da opišem tu reakciju,ja sam bukvalno zinula koliko je lep,i odmah sam skinula sa neta,i slušala je jedno 100x....LOL...Verovatno ste sada pomislili da sam looda,i priznajem,stvarno sam looda za tim likom i pesmom.... I love you icon_amor icon_ji icon_in luv icon_in luv A što se tiče ostalih pesama dobre su mi BIH(onaj pevač iz Regine prelepi peva),Azerbejdžan,Jermenija,Makedonija(iako nisu prošli),Grčka.....A što se Igora tiče,pesma mi se ne sviđa,ali mi se jako sviđa kao ju je Igor otpevao....A naš nastup neću ni da komentarišem,ja sam pukla od smeha koliko su bili smešni... lol! icon_lol Eurovision Song Contest 2009 524857 Eurovision Song Contest 2009 204426
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





Eurovision Song Contest 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Eurovision Song Contest 2009   Eurovision Song Contest 2009 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Eurovision Song Contest 2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Eurovision Song Contest 2008.
» Eurovision 2008
» Queens 2009
» Halle 2009
» Davis Cup 2009

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: RaznoOoOoO-
Skoči na: