Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 opishite osobu iznad u tri rechi. . .

Ići dole 
+2
Boka'95
***Inče***
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 5:06 pm

oi je the best, pametna i lepa. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 8:50 pm

oi je pametna,lepa i najbolja..... biggreen
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 10:33 pm

hwala. . .

oi je lepa, pametna i dobra. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Kaćka#94
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Kaćka#94


Ženski
Broj poruka : 1555
Godina : 29
Location : Beograd,Srbija
Zasto volis tenis? : zato što je najbolji sport,može dosta toga da se nauči i zbog tenisera i teniserki koji su najbolji:Rafa,Nole,Ana,Jeca,Masha....
Koliko volis tennis? :
opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.04.2008

opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 12:52 pm

oi je pametna,lepa i veomaaa dobra!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 2:02 pm

Osoba iznad je pametna,slatka,jako dobra!!!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 10:42 pm

oi je sladak, simpa i pametan
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Sponsored content





opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: opishite osobu iznad u tri rechi. . .   opishite osobu iznad u tri rechi. . . - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
opishite osobu iznad u tri rechi. . .
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sta mislite o osobi iznad
» Napisite laz o osobi iznad sebe
» Posvetite pesmu osobi iznad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: 4umske igre-
Skoči na: