Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gregor Schlierenzauer

Ići dole 
+2
*Joansie*
***Inče***
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 9:45 pm

Za Jowu sam znala da joj se viđa, njoj sam pokazala jednu slidžu...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 9:57 pm

ewo nekoliko slika sa njegowim dobrim prijateljom thomasom morgensternom. . .
Gregor Schlierenzauer - Page 2 15wce1k
Gregor Schlierenzauer - Page 2 29vatfk
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 10:10 pm

Schlieri i Morgi... moji omiljeni. Schlieri na prvom, Morgi na 2. mestu.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 10:31 pm

i ja ih isto obojicu obozhawam. . . ali ih wolim podjednako. . . joasine da li si znala da bi schlieri bio teniser ili fudbaler da nije ski skakach??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 3:50 pm

Čitala sam neki intervju, znala sam... Pa, dobro, znale bi smo ga u svakom slučaju. icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 7:07 pm

da. . . :0) imash li josh neshto o njemu??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 7:21 pm

Imam neke intervjue... Mogu da ih prekopiram ako hoćeš.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePet Okt 03, 2008 7:29 pm

narawno. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 2:43 pm

Prvi intervju je nakon što je osvojio zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u ski-letovima ovog februara, a drugi je tokom letnjih takmičenja 2007. Treći intervju su dali zajedno Morgi i Gregor nakon kraja ove sezone (2007/2008). Izvini ako neke rečenice zvuče glupo, ali svi intervjui su bili na engleskom, i sve sam ih sama prevodila.

Sa 18 godina, Gregor Schlierenzauer je postao najmlađi pobednik Svetskog prvenstva u ski-letovima u Oberstdorfu. U ovom intervjuu, Austrijanac otkriva da li su svi njegovi nastupi tako laki.

Biti krunisani šampion na svom prvom takmičenju je – najblaže rečeno – neuobičajeno. Koliko tvoje lako gospodarenje kada su najveći izazovi u pitanju otkriva o tebi i tvojoj ličnosti?

-Uopšte nije tako lako. Tokom treninga sam približio sebe celom tom procesu i gurao sebe dalje i dalje pri svakom skoku. Činjenica da niko nije od mene očekivao velike stvari u Oberstdorfu znači da je pritisak bio mnogo manji.

Šta je bila tvoja prva misao nakon tvog presudnog skoka u finalnoj rundi?
-Odmah sam pomislio da je skok bio dovoljno dobar za pobedu. Ne mogu da opišem osećaj kada sam otkrio da sam skočio duže od Martina (Koha).

Kakva je razlika između tvog prvog skoka na velikoj letaonici i „normalne“ skakaonice?
-Ideš mnogo brže kada napraviš skok i sile koje su protiv tebe dok si u vazduhu su mnogo jače. Ali, osećaj je takav da, kada sletiš, odmah poželiš da to uradiš ponovo.

A kako je bilo pre prvog skoka: kao profesionalac, da li si uplašeniji nego što si pred drugi skok?
-Ne baš uplašen, ali imaš mnogo poštovanja prema svemu tome, jer ne znaš šta da očekuješ.

Postavi svoje iskustvo u ugao običnog čoveka: prvi skok ski-skakača sa letaonice je slično kao iskustvo običnog čoveka kada on...
-... sedne u Ferrari prvi put u svom životu, nakon što je godinama vozio Golf. Na početku si mnogo pažljiviji, ali onda počneš sve više i više da se zabavljaš.

Kako si proveo svoj prvi dan kao dupli Svetski šampion?
-Veoma tiho i mirno. Dugo sam spavao, imao dobar doručak, a moja mama me je skroz razmazila. Onda sam gledao snimak događaja i bio sam nervozniji dok sam gledao nego što sam bio dok sam skakao.

Hajde da okrenemo sat par godina unazad. Pričaj nam o svom prvom iskustvu sa ski-skokovima.
-To je bilo u Nattersu, na skakonici K2O, na alpskim skijama. Bio sam vrlo nervozan pre mog prvog skoka. Ali, osećaj kada poletiš sa zaletišta po prvi put je presudio – od tog trenutka sam znao šta želim da radim u životu.

Možeš li da se setiš svog prvog skoka na skijama?
-Imao sam oko dve godine. (Iz pozadine Gregorova mama dobacuje: Noseći pelene!) Da, mama... Tirolci rastu na skijama i vrlo mladi nauče kako da vladaju svetom skijanja.

A kako je bilo videti svoju sliku u novinama po prvi put?
-Bilo je to 2000. ili 2001. godine, i bio je stvarno čudan osećaj: V pozicija i položaj su bili potpuno pogrešni, i shvatio sam koliko još moram da radim na stilu. U drugu ruku, ipak, bio sam baš ponosan, jer sam tek počeo da se bavim skokovima, a već sam se našao u novinama. Moja porodica od tada sakuplja sve te isečke iz novina, tako da i danas ponekad gledam te albume, radi motivacije.

Koji su ti trenutni ciljevi?
-Što se tiče sporta, nišanim na drugu poziciju u Svetskom kupu i postajanje austrijskog broja 2. Privatno, radim na dobijanju malo nezavisnosti i polaganju svog testa vožnje.



On je najveća senzacija protekle sezone. 17-ogodišnji Austrijanac, Gregor Schlierenzauer, koji se u poslednjih nekoliko meseci našao u vrhu ski-skokova, postajući prava ski-zvezda, takođe je osvojio mnogobrojne obožavaoce i mnoga ženska srca. Austrijanac, i pored sve ove slave koja je postala deo njegovog života, ostao je skroman i disciplinovan. Ovo je definitivno prvi put da sam upoznala tako mladog, a opet tako zrelog i profesionalnog sportistu. Pričajući o mnogim temama, koje se odnose na njegov život nakon velikog proboja i planovima za budućnost, sreli smo se jedne vedre i sunčane subote (25.08.2007) baš pred drugo takmičenje u Zakopanu... Uživajte u čitanju!

Da krenemo s onim tradicionalnim: kako ti se sviđa ovde u Zakopanu? Šta misliš o okolini?

-Vrlo je interesantno skakati ovde, jer su obožavaoci zaista cool i glasni. (smeh) Svake godine pozitivno gledam na takmičenja u Zakopanu, jer je stvarno ludo skakati ovde. Kada sedneš na kapiju, pomisliš: „Whaa, šta se sada dešava?“. (smeh)

Ove godine, bilo je puno kritika na hotelski standard. Da li se slažeš s tim?
-Pa, moglo bi to malo da se promeni, mislim na hotelski standard, ali za odmor je stvarno OK, ova skakaonica je dobra, a obožavaoci su sjajni.

Prošlo je puno od poslednjeg letnjeg GP-a, kada si skakao ovde. Koliko ti se život od tada promenio?
-Pa, promenio se malo...

Baš, malo! Zapravo, postao si skijaška zvezda...
-Pa, da (smeh), to je istina, promenio se mnogo. Ljudi su počeli da se interesuju za mene, na sve strane imam mnogo obožavalaca, a to donosi dozu tenzije i pritiska. Izgubio sam dosta od privatnosti, ali se ne žalim. Postoje dobre i loše strane svake situacije u životu.

Koje su onda loše strane popularnosti?
-Pa, život je malčice stresniji, više nemaš privatnosti, ali tu je i ljubav obožavalaca, ljudi pričaju o tebi, pišu o tebi i ti si jednostavno u centru pažnje, tako da ima više dobrih nego loših strana popularnosti.

Ti si ponosan član Red Bull Team, zajedno sa Adamom Malyszom i Thomasom Morgenstrernom. Zajedno, vi privlačite svu pažnju medija tokom GP Četiri nacija. Kako ide saradnja, da li vi učestvujete u promocijama i akcijama van događaja vezanih za ski-skokove?
-Da. Za nas su uvek spremne razne atrakcije i teme, tako da se uvek dobro zabavimo, dok, na neki način, promovišemo Red Bull. Ovog proleća sam išao u Istanbul sa Thomasom na Air-Racing Show. Bilo je baš cool. Takođe idemo na trke Formule 1, čak i na neke fudbalske utakmice. Uvek ima nekih zanimljivih stvari za nas.

Trenutno smo u svom ovom dobrom letnjem raspoloženju, reci mi koji su tvoji ciljevi u ostatku GP-a, ti si već mnogo napredovao u generalnom plasmanu...
-Za mene, leto nije sve. Prošle godine, Adam je osvojio letnji GP, kao i zimski. Ove godine, Thomas je stvarno dobar, Adam je vrlo dobar, a ni ja nisam loš. (smeh) Ipak, ne mislim da su letnji skokovi najbitniji.

Izgleda da si ti malo skrenuo iz uobičajenog koloseka. Generalno, oduvek je bilo to takmičenje između austrijskih i skandinavskih škola ski-skokova. Austrijanci su oduvek pokazivali da su u sjajnoj formi u letnjim skokovima, kao i u zimskim. S druge strane, Norvežani i Finci ne mare mnogo za letnje skokove, koliko za one zimske. Ono, što je delovalo kao nominacija Norvežana i Finaca u novom milenijumu, tvoj tim je pokazao kao progrešno tumačenje. A sada kažeš da ne mariš mnogo za letnje skokove...
-Na neki način, to je istina. Tačno je to što ste rekli za letnje skokove, moraš da paziš da ne skačeš previše tokom leta, da ne bi bio mnogo umoran za zimu. Tako da, ako bi sada nešto krenulo loše, ne bih se mnogo uzbuđivao.

Kako izgleda period između SGP i zimske sezone? Da li uzimaš pauzu posle SGP, ili vredno nastavljaš sa pripremama i treninzima?
-Fokusiran sam na zimu. Idem korak po korak, polako treniram za zimu.

Šta je sa tvojim obrazovanjem? Još uvek si srednjoškolac. Kako kombinuješ intenzivne treninge i takmičenja sa školskim obavezama?
-Daaaa, još uvek idem u školu! (buhuhu) Pa, nije uvek lako kombinovati sve to, zbog sporta ne idem često u školu, tako da često stvari moram da radim odvojeno, naknadno, na primer testove. Ali, nemam veliki problem s tim.

Primetila sam da imaš sebi svojstvenu reakciju kada izvedeš skok. Reaguješ vrlo osećajno kada ne skočiš dovoljno dobro. Da li misliš da je zapravo velika ambicija ključna stvar koja te gura napred?
-Da, možda si u pravu, ali pusti me da objasnim... Hm, kako to da objasnim? Skokovi su moja ljubav, volim i osećam potrebu da skočim dobro. I ako ne skočim dobro, kako od sebe očekujem, ne osećam se dobro. Ja sam u najvišoj klasi, Svetskom kupu, ne postoji ništa iznad toga, i želim da tu ostanem što duže mogu. Ali, učim se na tome – jednoga dana sam dobar, a drugog nisam, tada je teško, ali učim da se nosim s tim.

Šta ti je ključni cilj za nadolazeću sezonu? Neka visoka pozicija, nešto što bi zaista voleo da dostigneš?
-Turneja Četiri skakaonice. Prošle godine sam bio drugi, pa možda ovog puta dostignem vrh. Takođe sam fokusiran na Svetsko prvenstvo u ski-letovima. Nikada do sada nsam učestvovao na SP u ski-letovima, pa se trudim da na to gledam s vedrinom...

A šta je sa timom? Da li imate neke ciljeve?
-Da, definitivno nameravamo da budemo broj 1 kao tim, i da jedan od nas osvoji Kristalni globus.

Uvek ima mnogo razmatranja o vašem timskom duhu. Reci mi, da li ste vi zaista kao grupa prijatelja, ili je to zapravo predstava da se sakrije rivalstvo među vama?
-Neeee, mi zaista imamo pravi timski duh. Mislim da bez njega ne bismo daleko dogurali. Zaista je zabavno putovati i trenirati sa momcima. Evo, baš danas je bila takva situacija. Dugo smo čekali takmičenje, i da nije bilo timskog duha i da nismo prijatelji, svi bismo sedeli smoreni i pod stresom, čekajući da vreme prođe, i sigurno ne bismo bili tako uspešni.

Konačno, reci mi, šta bi Gregor voleo da mu se desi u narednoj sezoni?
-Hm... Da ostane zdrav!


Thomas Morgenstern (21) i Gregor Schlierenzauer (18) dominirali su u nedavno završenom Svetskom kupu u skijaškim skokovima. Odgovarajući odvojeno, pobednik i drugi najbolji skakač sezone bacili su pogled na prethodnu zimu.

Za mene, najbolji trenutak u prethodnoj sezoni bio je...


Thomas: ... moja prva pobeda na domaćoj skakaonici u Villachu.
Gregor: ... moji poslednji skok na Svetskom prvenstvu u ski-letovima.

Za mene, najgori gubitak ove sezone bio je...

Thomas:
... Planica. Bio sam totalno iscrpljen, i rezultati uopšte nisu bili dobri.
Gregor: ... užasan skok u Bishoshofenu, na turneji Četiri skakaonice. Bio sam totalno deprimiran katastrofalnim skokom i katastrofalnim vremenskim uslovima.

Zavidim Gregoru na...

Thomas:
... na njegovim izvanvrednim letovima.

Zavidim Thomasu na...

Gregor:
... njegovoj vozačkoj dozvoli.

Disciplina u kojoj Gregor/Thomas nema šanse protiv mene je...

Thomas:
... ostati uvek energičan i optimističan. Odrastao sam uz fudbal, sport koji iziskuje takve stavove, i ubeđen sam da i dalje bolji u tome od njega.
Gregor: ... ski-letovi. Ups, definitivno neće biti srećan što sam to rekao.

Da bih i sledeće sezone bio ispred Gregora, moraću da...

Thomas:
... radim puno na sebi, da naučim da bolje analiziram skokove i da ne dozvoljavam lošim skokovima da utiču na mene. Po tom pitanju, mogu zaista mnogo da naučim od Gregora.

Da bih sledeće sezone bio ispred Thomasa, moraću da...

Gregor:
... naučim da vladam psihičkim stranama stvari, kako bih ostao vodeći što duže tokom sezone. Moraću da postanem bolji, naročito u svom stilu skakanja.

Ove godine, naučio sam da...

Thomas:
... pobeđujem. Zaista nije lako ostajati poslednji u svlačionici, znajući da ćeš morati da skočiš savršeno, ako želiš da pobediš.
Gregor: ... da ponekad moraš dugo da čekaš da bi ti se sreća osmehnula. U početku, imao sam mnogo loše sreće s vetrom. Na kraju, više nisam morao da se žalim na vremenske uslove.

Najveća razlika među nama je...

Thomas:
On je mnogo mirniji dečko, ja sam uvek hiperaktivan i ne mogu da sedim na mestu duže od minuta.
Gregor: Thomas je derdevil, ja sam mirniji od njega.

Sada, kada je sezona gotova, mogu da objavim da...

Thomas:
... približavajući se kraju, stvari su počele da odugovlače. Osetio sam da nemam više energije.
Gregor: ... narednih nekoliko dana neću raditi apsolutno ništa.

Narednih nekoliko nedelja provešću...

Thomas:
... na odmoru na Maldivima, gde ću učiti da ronim.
Gregor: ... kod svoje kuće, odmarajući se. Zbog škole, neću moći da odem na odmor.

Narednih nekoliko nedelja, definitivno neću misliti o...

Thomas:
... ski-skokovima. Nakon duge sezone, zasitio sam ih se.
Gregor: ... ski-skokovima. Mislio sam o tome tokom cele godine, i ovih nekoliko nedelja odvajanja od toga su mi definitivno koristili.

Pobediti šest puta zaredom znači...

Thomas:
... veliki uspeh, za mene. Uslovi tokom ovih pobeda su bili sjajni, i pobedio sam odličnim skokovima. Nadam se da će moj rekord ostati dugo za mnom.

Skok od 233,5 metara je kao...

Gregor:
... gotovo kao let Air Race avionom – doživeo sam to iskustvo tokom prošlog leta. Brzina i pritisak koji se osećaju na skijama su neverovatni. Još uvek imam taj osećaj nakon sletanja, verovatno zato što je samo troje ljudi u istoriji skočilo duže od mene. Sada je vreme za novi svetski rekord.

Sledeće godine, pobediću u Svetskom kupu jer...

Thomas:
... ne moram više da pobeđujem. Sledeće godine, Svetsko prvenstvo će biti moj cilj.
Gregor: ... ambiciozan sam, ali ne pritiskam sebe. Ako ne uspem sledeće sezone, imam narednih deset godina da pobedim u Svetskom kupu.

Sledeće godine, pobediću na Četiri skakaonice jer...

Thomas:
... bio sam blizu pobede već četiri puta, i pobeda je moguća.
Gregor: ... bio sam neko vreme vodeći na turneji dva puta do sada.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 3:04 pm

puno ti hwala. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 3:09 pm

schlieri je pobednik u klingenthalu. . . :0) 2. je bio simon ammann, a 3. martin koch. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 3:26 pm

Cool! Bravo, majstore!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 04, 2008 3:29 pm

i danas ima takmichenje. . . :0) ali ja necu moci da gledam. . . :0( jer idem kod bake. . .
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 9:16 pm

shlieri je ponowo pobedio. . . :0) i oswojio je summer grand prix. . . :0) swaka chast. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePon Okt 06, 2008 11:38 am

da li je mozhda owo njegowa sestra??
Gregor Schlierenzauer - Page 2 2yln2id
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePon Okt 06, 2008 7:52 pm

Moguće je, ne znam... Gledala sam takmičenje i ubedljivo najbolje skače! Verujem da će pobediti u narednoj zimskoj sezoni, stvarno je najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePon Okt 06, 2008 9:12 pm

da. . . i ja se nadam. . . ako je bio 2. u ukupnom plasmanu??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePon Okt 06, 2008 10:28 pm

Pojma nemam, moguće da je Kofler...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 8:28 pm

aha. . . hwala!! a shta je bilo sa morgijem?? zashto nije skakao??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 07, 2008 10:37 pm

ewo josh nekih slika od mene. . . :0)
Gregor Schlierenzauer - Page 2 2ewz6oh
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Dgqepz
Gregor Schlierenzauer - Page 2 1gm2bl
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 12:21 am

aww sweet je! sezona pochinje tachno na moj rodj! xtraaaa
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePon Okt 20, 2008 12:21 pm

E, meni gotovo nikada nije bilo ni jedno jedino takmičenje za rođendan... Valjda će ove godine biti.
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 21, 2008 12:54 am

na zhalost na moj rodjendan nikada nece biti neko takmichenje u ski-skokowima. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 9:21 pm

sutra pochinje sezona ski-skokowa. . . takmichenje u kuusamu. . . jedwa chekam. . . :0)
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Gregor Schlierenzauer - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gregor Schlierenzauer - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 12:01 am

Jao, znam, ceo današnji dan sam uzbuđena zbog toga? Gregor Schlierenzauer - Page 2 28934
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gregor Schlierenzauer - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gregor Schlierenzauer   Gregor Schlierenzauer - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gregor Schlierenzauer
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: Slike ostalih poznatih licnosti-
Skoči na: