Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 11:10 pm

http://eventful.com/performers/jason-castro-/P0-001-000031034-0/demand?bg=black&fg=FFFFFF&t=new

OWO JE PETICIJA ZA DOWODJENJE JASONA CASTRO-A U BEOGRAD!!! JA NJEGA OBOZHAVAM OBOZHAVAM MNOGOOOOOOOOOOOOOO GA VOLIM!!! MOLIM VAS DODAJTE SWOJ GLAS DA ON DODJE OWDE MOLIM VAS NEMATE POJMA KAKO CU WAM BITI ZAHVALNA!!! MOOOOOOOOOOOOLIIIIIIM WAS molim vas molim vas preklinjem vas
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 11:42 pm

Potpisao sam Kaia!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimePon Sep 15, 2008 12:41 am

HVALA HVALA HVALA HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! IMA PREMALO GLASOWA IDALJE...NEMA WEZE...ZAJEDNICHKIM SNAGAMA USPECEMO MOLIM WAS POMAGAJTE!!! PLIZ
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimePon Sep 15, 2008 5:52 pm

I ja sam ti potpisala...
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimePon Sep 15, 2008 7:59 pm

I ja sam potpisala....
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimePon Sep 15, 2008 8:34 pm

HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HVALA VAM PUNOOOOOOOOOOOO~~~ DIWNI STE
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimePon Sep 15, 2008 9:44 pm

potpisala
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimeUto Sep 16, 2008 8:55 pm

HVAAAAAAAAALLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HVALAAA!!!

ostali MOLIM VAS!!! Preklinjem da pomognete... washih 5 minuta da ispunite owo meni toliko znachi
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitimeSre Sep 17, 2008 4:40 pm

ajte ljudi , za Kaiu!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
Sponsored content





JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Empty
PočaljiNaslov: Re: JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ   JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JAO MOLIM VAS POMOZITE MI MOLIM VAS!!! BICU NAJSRECNIJA PLIZ
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» molim vas pls pls pls pls pls pls ..........................
» MOLIM VAS DA PROCHITATE
» *Molim vas*4um je o Ani i noletu*PLS*
» NOVA PRAVILA...UDJITE OVDE MOLIM WAS!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: Reklame-
Skoči na: