Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)

Ići dole 
+2
**Djuki**#
rafalicious
6 posters
AutorPoruka
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePet Jul 04, 2008 11:48 pm

Evo, ljudi, rekoh čisto da vam kažem, da ne mislite da sam nestala, sutra ujutru idem kod babe, a vraćam se tek tamo u sledeću nedelju.
Nema šanse da vam se javim za to vreme jer kad idem kod babe to znači van civilizacije, gde internet ne postoji. No Zato što idem u selo.

Nedostajaćete mi! :(

Ćaos! :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 9:17 am

:) Lepo se prowedi!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 11:00 am

Nedostajaces nam puno! Lpeo se provedi i brzo nam se vrati! :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 6:03 pm

Potpuno te razumem! Lepo se provedi i brzo nam se vrati!
:kiss:
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 10:46 pm

neeeeeeeeeeee milice?!?!?!?!?!?!?!
jao smoricu se!!!!!!!!!!!ko ce da cacka novakove fanove sa mnom?????? :(
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePet Jul 11, 2008 5:28 pm

ej milice ostavi nam sonjicu i ludake????ae uzivaj javi se kada dodjes vac nam nedostajes
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePon Jul 14, 2008 2:24 pm

Vratila sam se!!! :)

Nemate pojma koliko sam srećna što sam opet sa vama! Puuuno ste mi nedostajali!



Sonjice, dušo, ne brini se, tu sam. Nadam se da te ludaci nisu mnogo mučili.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePon Jul 14, 2008 5:06 pm

aa extra sto si se vratila...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePon Jul 14, 2008 5:51 pm

heheheheheh nisu me mnogo mucili!!!!!!!bili su mirni!!!!!svi sam dala sedative!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePon Jul 14, 2008 8:58 pm

pa sta smo mi konji jbt?hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimePon Jul 14, 2008 10:29 pm

:haha: :haha: :haha:

Skroz ste lude!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 10:00 am

Ej Milice welcome back! bas mi je drago sto si ponovo sa nama!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 6:04 pm

Welcome back!

:)
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitimeUto Jul 15, 2008 6:42 pm

Hvala!!! I meni je drago da sam sa vama! :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)   Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Napuštam vas! Ali samo na nekoliko dana! ;)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bye Bye!!!Ali samo do ponedeljka
» Samo da zamolim...
» Dewojke necje me biti 12 dana!!!!!
» Naj teniserka dana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Zastarele teme... :: Zastarele teme-
Skoči na: