Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SVADJA!!!

Ići dole 
+7
*Joansie*
FairyQueen
*Anja*
rafalicious
sonjica93
*Certified Nadal addict*
*Punk_Princess*
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 1:42 pm

Svako od nas ima pravo na svoje mišljenje, to stoji. Ja uvek kažem ono što mislim, i uopšte me nije strah da iskažem svoje mišljenje. Ali mislim da ovo nije lep način.

I svako od nas voli različite tenisere, a neke pak ne voli.
Ali šta bi bilo da sad svi počnemo da pišemo loše o teniserima koje ne volimo?!
Pa naravno da će se naći neko uvređen, jer ko voli da mu se proziva idol?!

Ja ne želim da u svom potpisu provociram nikog, ali isto tako ne bih nimalo volela da neko napiše nešto loše za Rafu. Odmah bih reagovala!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 1:51 pm

ma sonjice kaia se iznevirala jer je neko u temi o mashi napisao da ne briga za mashu 2%...pa sta ce onda u temi za mahu????onda je okacila potpis pa si se tiopet iskazala tvoje misljenje koje je ona odslusala....kao sto ste i videli devojka je odmah postavila novi potpis...a onda je sele otvorila ovu temu(rezime dogadjaja poredjani po hronoloskom redu,ipak imam 5 iz istorije hahaha shalim se)...dalje svi znamo sta je bilo...u pra navrata od jedne ili druge strane kaia je bila direktno napadnuta...i morala je da odgovori...ja necu nikog vise da napadam ovde..ali svoju drugaricu cu da branim jer je u pravu...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
~*ANA IWANOWIC*~
Igras na celendzerima!
Igras na celendzerima!
~*ANA IWANOWIC*~


Ženski
Broj poruka : 123
Godina : 28
Location : ~Sa Anom para siempre~
Zasto volis tenis? : Zato sto mi je to omiljeni sport od kad znam za sebe i zato sto obozavam Anu Ivanovic...XD
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.06.2008

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 2:37 pm

OWAKO..KAO PRWO SWI IMAJU SWOJE MISLJENJE KOJE TREBA POSTOWATI!!!
JA POSTUJEM TO MISLJENJE KAINO ZA ANU I STA ME BRIGA!!!
NIJE MOJ PROBLEM STO JE ONA NE WOLI!!! TO JE NJENA STWAR I TACKA..NEMA STA DA SE BUNIM AKO JE ONA ZA ANU NAPISALA NESTO TAMO!!
JER AKO BI TAKO SWI RADILI I SWADJALI SE OWDJE BI NASTAO TOTALNI HAOS!!!
P.S.IZVINJAVAM SE STO SE MIJESAM U SWADJU I NEMOJTE SE WISE SWADJATI!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd6.forummotion.com
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 6:40 pm

Little_Witch_ ::
ma sonjice kaia se iznevirala jer je neko u temi o mashi napisao da ne briga za mashu 2%...pa sta ce onda u temi za mahu????onda je okacila potpis pa si se tiopet iskazala tvoje misljenje koje je ona odslusala....kao sto ste i videli devojka je odmah postavila novi potpis...a onda je sele otvorila ovu temu(rezime dogadjaja poredjani po hronoloskom redu,ipak imam 5 iz istorije hahaha shalim se)...dalje svi znamo sta je bilo...u pra navrata od jedne ili druge strane kaia je bila direktno napadnuta...i morala je da odgovori...ja necu nikog vise da napadam ovde..ali svoju drugaricu cu da branim jer je u pravu...

Hvala Jowana....zaista puno hvala, owo je ono shto pokushavam da vam kazhem sve vreme
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 8:39 pm

Auuuuuu brate al ste napali Kaiu... Msm covece svako ima pravo da stavi u potpis sta hocei da napise sta hoce. To je njeno misljenje i vi morate da ga postujete,bas kaosto iona postuje vase. Ja zaista ne vidimna koji nacin ste zakljucili da je Kaia iskompleksirana osoba. O njoj mogu da kazem sve najbolje, licno je poznajem i mogu reci da je zaista extra, ne mogu joj zameriti ni za sta. Da je i vi licno poznajete i vi biste pricali kao i ja. Znam koliko je Kaia puta bila uz mene, sta mi je pomogle i oprostila, pa nikako ne mogu reci da je iskompleksirana i povrsna, ona zaista poseduje sve osobine za drugaricu koju bi svako pozeleo.

Kaia, ja sam uz tebe i znaj da te puno volim. Ti nisi iskompleksirana i super si, briga te sta drugi misle. :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 8:56 pm

rafa-my love ::

Kaia, ja sam uz tebe i znaj da te puno volim. Ti nisi iskompleksirana i super si, briga te sta drugi misle.

:santa: :rendeer:
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:13 pm

rafa-my love ::
Auuuuuu brate al ste napali Kaiu... Msm covece svako ima pravo da stavi u potpis sta hocei da napise sta hoce. To je njeno misljenje i vi morate da ga postujete,bas kaosto iona postuje vase. Ja zaista ne vidimna koji nacin ste zakljucili da je Kaia iskompleksirana osoba. O njoj mogu da kazem sve najbolje, licno je poznajem i mogu reci da je zaista extra, ne mogu joj zameriti ni za sta. Da je i vi licno poznajete i vi biste pricali kao i ja. Znam koliko je Kaia puta bila uz mene, sta mi je pomogle i oprostila, pa nikako ne mogu reci da je iskompleksirana i povrsna, ona zaista poseduje sve osobine za drugaricu koju bi svako pozeleo.

Kaia, ja sam uz tebe i znaj da te puno volim. Ti nisi iskompleksirana i super si, briga te sta drugi misle. :)

Seki zaista ti hvala.... Embarassed :bom:
hvala i tebi anjice
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:42 pm

ae bwe znas da te svi vole ti se extra osoba...daleko si od povrsnosti...i mnogo si zrela osoba to sam ti rekla zilion puta...definitivno jenda od najzrelijih osoba koje poznajem...i boli te uvo stavi sta oces u potpis nece niko da te napada vise...
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:45 pm

hvala ti! hvala vam....samo ocu da kazhem da ko se buni taj se verovatno pronashao u mom potpisu pa ga istina boli
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:34 am

Sad ga stvarno preterujete!
Ja ne znam Kaiu, ne mogu da kažem ništa o njoj kao o osobi, i ne mislim da je loša, jedino što smatram da nije lepo jeste njen potpis, tačnije to da proziva ostale tenisere koje ne voli, ali dobro...

A vi ste počeli toliko da patetišete.
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:50 am

U jel ti krivo?
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 1:56 pm

:haha: :haha: :haha:

U jel ti krivo?
E sad se već ponašaš kao dete od 5 godinica.
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 6:48 pm

Ajde peace ljudi!!!Dosta svega!!!!Neka svako radi sta hoce!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 9:21 pm

rafalicious ::
:haha: :haha: :haha:

U jel ti krivo?
E sad se već ponašaš kao dete od 5 godinica.

ma gle ko mi kazhe icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 12:25 am

rafalicious ::
Sad ga stvarno preterujete!
Ja ne znam Kaiu, ne mogu da kažem ništa o njoj kao o osobi, i ne mislim da je loša, jedino što smatram da nije lepo jeste njen potpis, tačnije to da proziva ostale tenisere koje ne voli, ali dobro...

A vi ste počeli toliko da patetišete.


Haha... Dusho, ne preteruje se icon_lol
Kaia je stvarno divna osoba kad je malo bolje upoznash...
A ova svadja me je podsetila na Kaiinu i moju svadju ( nije na ovoj osnovi ) kada se josh nismo poznavale...
Zashto sudite o osobi koju ne poznajete?
Mislim, zashto se vi uopshte svadjate?
Sonjice, mogla si jednostavno da zamolish Kaiu da promeni potpis, verujem da bi promenila...
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 12:37 am

bravo zoko !!!!Care !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 12:42 am

icon_lol
Zar nije carice?
icon_lol

Al meni je ova svadja smeshna... Kad smo se mi svadjali bilo je mnoooogo gore... :D
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 12:43 am

ok carice
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
~Black Angel~
Osvojas ATP/WTA turnir!
Osvojas ATP/WTA turnir!
~Black Angel~


Broj poruka : 218
Godina : 27
Zasto volis tenis? : .
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 12:45 am

icon_lol

Lockaj ovu temu, bolje je... Da se ne bi nastavila svadja...

icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
SVADJA!!! - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100SVADJA!!! - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 1:07 am

Hvala ti punoo!!!! eo lockujem !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SVADJA!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADJA!!!   SVADJA!!! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SVADJA!!!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Zastarele teme... :: Zastarele teme-
Skoči na: