Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 GUNS'N'ROSES!!!!!

Ići dole 
+5
**Djuki**#
FairyQueen
*Joansie*
Perkica
*Certified Nadal addict*
9 posters
AutorPoruka
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 10:47 pm

WOOOHOOO!!! DOLAZE KOD NAS!
Nazad na vrh Ići dole
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 11:05 pm

STVARNO? KAD?GDE?
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 11:14 pm

perkica ::
STVARNO? KAD?GDE?
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:50 pm

18 aprila ali ne znam gde...ja i kaia smo videle kada smo se setale....
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 3:25 pm

Meni je Axl tako hot!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePet Apr 18, 2008 10:38 am

hahahaha slesh je bio sladak kada je bio mlad ali iskreno ni jedan ni drugi nisu moj tip...hahahaha...nesto htedoh da napisem jos ali sam zaboravila...nema veze
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
Perkica
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Perkica


Ženski
Broj poruka : 1024
Godina : 30
Zasto volis tenis? : zato što je NAJJ sport
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePet Apr 18, 2008 11:05 am

hhehe.......
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePet Apr 18, 2008 2:24 pm

Nije ni Axl moj tip, ali mi je bas hot! icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 12:33 pm

Mene sad neshto nerwiraju, a pre sam ix slushala.....
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeNed Apr 20, 2008 4:00 pm

knocking on heavens door je fanta
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePon Jun 16, 2008 11:56 pm

a to je njihova obrada!! meni je naj zna se jel da... NOVEMBER RAIN!
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePon Okt 27, 2008 1:25 pm

NAJBOLJA GRUPA SVIH VREMENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja ih obozavam!!!! Tako su fenomenalni...... Slash i Axl su najbolj... Ali ja ipak najvise volim Slasha.... Kako covek svira gitaru... Respect ja sam ocarana..... A Axl ima fenomenalan glas.... MOja omiljena pesma je naravno November rain......
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePon Okt 27, 2008 4:50 pm

Izasao im je novi album Chinese Democracy!!!Meni se ne svidja mnogo,mnogo je drugacij ialbum,Axl vise nije ono sto je bio nekada ipak je mnogo stariji,drugacije su im pesme!!!! GUNS'N'ROSES!!!!! 370602 GUNS'N'ROSES!!!!! 370602 GUNS'N'ROSES!!!!! 370602

A stare pesme su im stvarno super!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimePon Okt 27, 2008 7:56 pm

A ko ne voli "November Rain"?

Nisam čula novi album, moraću da ga čujem... Iako je to nešto novo od njih.
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Okt 28, 2008 1:10 pm

Ahh novi album!!!! Posle 14 godina....... Naravno da vise nisu ono sto su nekada bili, Axl iam preko 40 godina... Ali i dalje su najbolji..... GUNS N' ROSES ROCKSSS!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue80 / 10080 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 6:09 pm

grozni su mi! biggreen pogotowo axl rose...wolim samo jednu njihowu pesmu-don't cry,moram priznati,jako je lepa
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 6:38 pm

Axl je, po mom mišljenju, bio presladak kada je bio mlad. icon_in luv Sad ne liči ni na šta, potpuno se unakazio. GUNS'N'ROSES!!!!! 370602
Nazad na vrh Ići dole
Jackie
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
Jackie


Broj poruka : 1344
Godina : 31
Location : Behind The Sun
Zasto volis tenis? : ....
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue80 / 10080 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.08.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 6:53 pm

*Joansie* ::
Axl je, po mom mišljenju, bio presladak kada je bio mlad. icon_in luv Sad ne liči ni na šta, potpuno se unakazio. GUNS'N'ROSES!!!!! 370602
meni je on uwek bio...fujjjj biggreen ali stwarno dok je bio mladji,izgledao je i boze sachuwaj a sada...gadi mi se icon_lol
a i slash je ruzan ko grob ali prelepo swira gitaru
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeNed Mar 15, 2009 7:48 pm

Joj ja ih obožavam..... :D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 1:27 pm

Aaaaa wtf, Slash ruzan??? Slash je prelep.. A za gitaru nemam reci... Znaci svira... Shocked Stvarno je fenomenalan.. A Axl ima extra ... I on je meni bio prelep kad je bio mlad... A sad se unakazio i stvarno je... GUNS'N'ROSES!!!!! 817328
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 4:16 pm

Ma Slash i Axl su zakon....:D
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
GUNS'N'ROSES!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GUNS'N'ROSES!!!!! Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 4:22 pm

Naravno, njih dvojica su najbolji... Ali ja obozavam i Duffa.. biggreen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





GUNS'N'ROSES!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GUNS'N'ROSES!!!!!   GUNS'N'ROSES!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
GUNS'N'ROSES!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: swashtara :: Muzika-
Skoči na: