Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moj dnevnik - Marta Efimova

Ići dole 
+2
*AnY*SweeT*FairY*
Marta Efimova Lundgren
6 posters
AutorPoruka
Marta Efimova Lundgren
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Marta Efimova Lundgren


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 30
Location : Holandija, Francuska, Rusija :-)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.02.2008

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimePet Feb 22, 2008 11:50 am

E ljudi slusajte ovo... Juce su moji roditelji dosli sa mitinga i rekli da nece da vode mog brata danas u skolu a da ce opravdati i meni ako ne odem... Medjutim, ja se jutros probudim u sedam, a kao za inat meni se uopste nije spavalo, knjige su mi bile spremljene i sve je bilo spremno da idem u skolu, a ja se pokrijem jastukom i ostanem u kuci... I tako sam lepo celo jutro provela sa grizom savesti jer danas imamo kontrolni iz srpskog... Mada znam da ce mi mama opravdati, neverovatno koliko bih sada zelela da sam u skoli... To mi je Bog namestio.. :(


Poslednji izmenio Marta Efimova dana Ned Feb 24, 2008 10:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimePet Feb 22, 2008 12:54 pm

Pa jbg. amiga! A sto su ti opravdali????????? Mozda ce tvoji drugovi pomisliti da nisi dosla u skolu jer imate kontrolni! ili mozda nesto takvo!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimePet Feb 22, 2008 2:03 pm

E bwe Marta care relax....Opste je poznato ko je najbolji u toj skoli
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Punk_Princess*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 2288
Godina : 27
Location : Forever with Rafa!!!!!!
Zasto volis tenis? : Ma najbolji sport na svetu!!!!
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimePet Feb 22, 2008 4:57 pm

Ma relax. ;) Ja sam to radila vishe puta. Niko nije nishta posumnjao. ;) Nemoj da se brinesh uopshte.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tennis-forum.gooforum.com
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 3:10 pm

shta te briga bwe!!! opushteno!!! neka si ostala kuci!!! boli te uwo!!! pa nisi shtreberka!!! p.s ajmo mi da se ne meshamo u tudji dnevnik haha
Nazad na vrh Ići dole
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 6:12 pm

pa sta ako si ostala??i sta ti mogu i da misle da si pobegla icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
Marta Efimova Lundgren
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Marta Efimova Lundgren


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 30
Location : Holandija, Francuska, Rusija :-)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.02.2008

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 10:22 pm

E ljudi hvala vam... Znate, ja sam nova u bezanju iz skole, haha... Tek se usavrsavam u tom poslu... Valjda ce mi opravdati.. :) Evo vikend me vec oraspolozio.
Nazad na vrh Ići dole
Marta Efimova Lundgren
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Dobodosao/Dobrodosla na forum!
Marta Efimova Lundgren


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 30
Location : Holandija, Francuska, Rusija :-)
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Moj dnevnik - Marta Efimova Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Moj dnevnik - Marta Efimova Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.02.2008

Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 10:37 pm

Videla sam jednu sliku na internetu.. Devojka ide i drzi u jednoj ruci cipele a u drugoj patike, i pise Kosovka devojka... Hahaha... Stvarno je neverovatno sta su sve radili.. Brukaju i nas i sebe i Srbiju.. Ne znam da li ste culi, ali ono ugljenisano telo sto su pronasli u ambasadi je od nekog mladica Srbina.. Koliko god da je to uzasno i tuzno moram priznati da mi je malkice laknulo.. Jer da je bio Amer odosmo svi u KA-BOOM... Bas kao u scenama iz americkih ratnih filmova.. Ma ova sveopsta situacija me uzasava. Ponekad mislim da bi bilo bolje da smo se rodili ranije.. Jer koliko god da je sad napredna civilizacija, nekada si mogao da se probudis i da ne razmisljas o tome da jedno dugme moze da unisti citav tvoj svet.. A danas se nista vise ne zna i mislim da smo otisli predaleko. A narocito su me u celoj ovoj prici razocarali Francuzi.. Ja njih mnooogo volim a sada su i oni presli na americku stranu. Ali mislim da to nije misljenje naroda, vec njihove vlasti.. Inace, bila sam u Francuskoj i oni ne samo da ne vole amerikance, nego se prave da ne razumeju ni "Dobar dan" na engleskom, i to se meni kod njih mnogo svidja..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moj dnevnik - Marta Efimova Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj dnevnik - Marta Efimova   Moj dnevnik - Marta Efimova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Moj dnevnik - Marta Efimova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ~**Moj dnevnik**~
» Srecan rodjendan Marta!!!
» Moj dnevnik...Nevena(lowe_tennIS)
» Moj dnevnik...........Selena (perkica)
» MoJ dNeVnIk (Nadal mi bebe)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: