Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My diary...by Maria Sharapova

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 12:01 am

21;56 februar 17

Dragi dnevnice,
ne bavim se politikom ali ne mogu da verujem da su nam uzeli GOVNARI kosovo....ovo pisem posto sam prosle godine primila dete sa kosova i ona i njeni dragri su mi pricali kako su nekim od njih SMRDLJIVI SIPTARI ubijali rodtelje a kad su se vracali kuci svi su seli u krug i pevali neke tuzne pesme...mislim bilo je taaaaaako tuzno...tako sam se iznervirala...jooj sto mi je drago sto su grobari i ostali navijaci i ljudi im izlomili sve izloge...Aj bezi bre trebali su i onu smrdljivu dzamiju jebenu da razvale sve do temelja...e necu se vise nerviram samo sad razmisljam kako ce sad jadni ljudi tamo da zive

A inace VOJIN JE PUSTEN iz kazne :)

jedva cekam da se vidimo ovih dana....mada ne znam nesto me je popustila ona zaljubljenost ko prvog dana al nema veze
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 3:30 pm

13:27 februar 20.

Dragi dnevnice,
dolazi nam sad u ponedeljak turisticka skola 2ga i 4ta godina valjda ce biti neko sladak :)
inace sutra se verovatno ne ide u skolu ja idem na miting 100%...u skoli je bilo ok...imali smo kontrolni iz muzickog bio je tezak al nema veze...na geosu nam je boka pricala kako joj je bilo u americi...pisem ti posle cao idem da igram tenisssss.....
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Icon_minitimePon Feb 25, 2008 12:39 am

22:38 februar 24ti

Dragi dnevnice
danas je bio ok dan...jutros sam bila dezurna na takmicenju iz biosa...sem toga bila sam sad skoro napolju i nije se desavalo nista zanimljivo...do sledeceg pisanja ..............
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 01, 2008 2:38 am

00:33 1 mart

Dragi dnevnice
danas to jest juce xexe je bilo extra u skoli sem sto sam dobila 2 iz biosa...Inace u cetvrtak uvece sam isla na partizanovu utakmicu eurolige...posto moraju da se kupe karte unapred cale mi je kupio sve tako da cu ici na sve utakmice koje se igraju u bg-u...Atmosfera je bila EXTRA...pogotovo sam se najezila kad su svi pevali pesme vezane za kosovo...navijala sam ko looda posto znam sve pesme....najbolje mi je bilo kad smo pevali pesmu koja ide ovako

,,svaki turcin zna
svaka bula zna
da je obilic
srpski sin
zaklao murata``

xexe to smo pevali zato sto je efes iz turske.....bas je bilo gotiva...onaj decko sto je poginuo u ambasadi je iz partizanove navijacke grupe juzni front pa smo pevali pesme posvecene njemu...sve u svemu bilo je NEZABORAVNO
Nazad na vrh Ići dole
Maria Sharapova
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Maria Sharapova


Ženski
Broj poruka : 312
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 27.12.2007

My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Icon_minitimeSub Mar 08, 2008 7:58 pm

15:56 8 mart

Dragi dnevnice

Evo neki gosti mi dosli i tako bleja ne znam ni sta da pisem....dan mi gotiva prosao...inace al me pritisla ova glupa skola...svalki dan kontrolni iz necega i jos nesto pitaju jbt... :x

cya posle
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: My diary...by Maria Sharapova   My diary...by Maria Sharapova - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
My diary...by Maria Sharapova
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Maria Sharapova
» Maria Sharapova
» @ my own diary @
» My diary..?!
» My diary....by Djuki...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: Welcome :: Dnevnik/diary-
Skoči na: