Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nowak Djokowic!!!!

Ići dole 
+22
RAFA THE KING
Rafa 4ever
***Inče***
Kaćka#94
Perkica
sofi993
sonjica93
*Anja*
...SuNsHiNe...
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
TENNIS FAN
po991
*Certified Nadal addict*
rafalicious
FairyQueen
JOVANA:)
Rafa&me
Maria Sharapova
*Punk_Princess*
**Djuki**#
**Mizza**
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći
AutorPoruka
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeSre Jul 02, 2008 6:40 pm

LJUDI UMIREM ALI UMIREM OD SMEHA!!! OWO JE SJAJNO!!!! OWO JE GENIJALNO!!! sjajno!!! PREDIVNO! OCHARANA SAM!
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 2:28 pm

Novak Đoković hvali igru Britanca Andyja Murraya, ali je i svestan svojih propusta u na Mastersu u Sinsinatiju

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 25214310

"NATERAO ME JE DA GREŠIM"
"Forsirao je udarce sa puno slajsa i menjao ritam na moj forhend"


Novak Đoković nije uspeo da osvoji svoj peti Masters turnir u karijeri. Kristalni pehar izmakao je iz šaka zahvaljujući prevelikom broju neiznuđenih grešaka (čak 46), ali i zbog izvanvredne igre Britanca Andyja Murraya. Srpski teniser nije uspeo da ponovi fantastičnu igru iz polufinala, kada je deklasirao Rafaela Nadala.

- Prethodnog dana odigrao sam sjajan meč, bio je to "raketni" tenis. Ali, protiv Andyja tako nije moglo. Izuzetno je teško i potpuno drugačije igrati s Andyjem, jer mi imamo sličan stil - rekao je Đoković. - On je bio sjajan, naterao me je da pravim mnogo neiznuđenih grešaka. Takođe, forsirao je udarce sa puno slajsa i menjao ritam na moj forhend.

Đoković je tako drugi put za samo sedam dana izgubio od svog dobrog prijatelja Andyja Murraya, s kojim se zna još od ranih juniorskih dana. - Andy i ja se poznajemo još od 13-14 godine. Ovakve mečeve kao što je finale Mastersa nekada smo gledali zajedno na televiziji, a sada ih igramo - rekao je Đoković, uz napomenu da je svestan da je imao šanse za preokret.

("Večernje novosti", 5. avgust 2008)
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 5:54 pm

Andy ga je potpuno nadigrao! I baš mi je drago zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeČet Avg 07, 2008 9:12 pm

rafalicious ::
Andy ga je potpuno nadigrao! I baš mi je drago zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePet Avg 08, 2008 1:03 pm

Meni se sviđa što je Novak lepo rekao ko je bio bolji. Sviđa mi se slika i onaj deo o dugogodišnjem prijateljstvu...
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePet Avg 15, 2008 10:47 pm

Novak popustio pred Nadalom

Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale teniskog turnira u Pekingu, pošto je u tri seta poražen od najboljeg igrača sveta Rafaela Nadala 6:4, 1:6, 6:4. Srbin je posle solidnog prvog seta odigrao fenomenalno u nastavku meča, ali u trećem setu nije uspeo da dođe do brejka, da bi na kraju zbog katastrofalne grešeke Špancu prepustio borbu za zlato. Protivnik Nadala u finalu biće Čileanac Fernando Gonzales, dok će se Đoković za bronzu boriti sa Džejmsom Blejkom.

Španac je fenomenalno počeo meč i odmah stigao do tri brejk lopte, ali Đoković uspeva da se odbrani spretnim napadima i prvim as udarcem. U poenu koji su savršeno odigrala oba tenisera, Đoković posle greške Nadala stiže do đusa, da bi potom usledio spektakularan tenis. Novak preko drugog asa uspeva da osvoji gem. Đokovića je servis odlično služio, ali je Španac ipak lakše osvajao gemove na svoj servis, i pri rezultatu od 2:2 stigao i do nove brejk lopte, koju koristi posle još jednog odličnog poena za prednost od 3:2. Španac je potom „ušao u seriju“, i uprkos odličnoj igri Đokovića stigao i do 5:2. Novak je uspeo da već u sledećem gemu dođe do dve brejk lopte, i svojom standardno dobrom forhend paralelom vrati jedan brejk. Ipak, uprkos odličnoj igri i kretanju, to nije bilo dovoljno da ugrozi Nadala, koji je stizao sve udarce i odličnim bekhendom zadavao mnogo muke našem teniseru. Posle nešto više od pola sata igre, Španac stiže do prednosti od 1:0 rezultatom 6:4.

Na početku drugog seta ponovo je viđena velika borba za svaki poen, gde bi uglavnom prevagnuo u trenutku malo brži teniser. Nekoliko loših poteza na mreži, kao i dva auta posle bekhenda Španca obezbedili su Đokoviću prednost od 2:0, a potom i 3:0. U nastavku seta Đoković je uspeo da se po jačini i kvalitetu igre sa osnovne linije izjednači sa Špancem, pa i da novim brejkom pokaže da može da bude superioran protivnik. Posle fenomenalne odbrane i dobro osmišljenih izlazaka na mrežu, Novak je pri velikoj prednosti od 5:1 servirao za izjednačenje u setovima. Osmi po redu as, kao i brza realiziacija poena pomogli su mu da već prvu šansu sjajnom bekhend paralelom iskoristi da bi drugi set završio rezultatom 6:1, i potpuno poremetio Španca.

U trećem setu oba tenisera igrala su slično, sa mnogo dugih poena i očekivanja greške protivnika. Do rezultata od 5:4 nije viđen brejk, a onda je Nadal dobio meč loptu na Novakov servis, koju Đoković spasava odličnom bekhend-dijagonalom, ali je potom usledio šok. Nadal je došao do nove meč lopte, Đoković je odlično napao, i primorao Španca da se povuče daleko iza osnovne linije i pokušava da vraća lopte. Nadal se upinjao da nekoliko puta zaredom uzvrati Đokoviću, koji je na kraju loptu zakucao u aut, i tako prepustio Špancu pobedu i plasman u finale.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 11:49 pm

Nole: "Medalju slavim sa Čavićem"

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da se oseća vrlo uzbuđeno i zadovoljno zbog osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Pekingu. "Jako sam uzbuđen, zadovoljan, presrećan. Sve najbolje emocije imam u sebi. Verovatno još nisam svestan uspeha, a bilo koja medalja na Olimpijskim igrama u Pekingu zaista jeste veliki uspeh", rekao je Đoković.

"Činjenica da su ovde najbolji sportisti sveta dovoljno govori kakva je konkurencija. Nikada se ne zna na Olimpijadi, mnogi favoriti nisu stigli do polufinala...Jako sam ponosan, posebno zato što sam čuo da su i u Srbiji svi ovo preživljavali emotivno kao i ja ", dodao je.

Đokoviću je do bronzane medalje došao pobedivši u dva seta Džejmsa Blejka iz SAD, samo dan pošto je u dramatičnoj završnici izgubio polufinalni meč sa Špancem Rafaelom Nadalom, koji će u ponedeljak preuzeti prvo mesto na svetskoj rang listi.

"Teško sam podneo jučerašnji poraz, bilo je mnogo očekivanja posle i žala. Znao sam da sam bio jako blizu pobede. Posle nisam mogao da se suzdržim, dosta je bilo pritiska, nervoze, želje za pobedom. Sreća nije bila na mojoj strani. Danas me je Bog pogledao", kazao je Đoković koji je posle poraza od Nadala zaplakao.

"Morao da smongem snage, sam sebe da ubedim da moram uzdignute glave da izađem danas na teren i dam sve od sebe da osvojim medalju. Nikada pre nisam bio u situaciji da posle poraza imam šansu da pobedom osvojim priznanje. To je bila novina za mene i iskreno sam srećan što sam uspeo u tome", dodao je srpski teniser.

Đoković je kazao i da zbog nastupa na Otvorenom prvenstvu SAD, koje počinje 25. avgusta, neće moći da pre Njujorka doputuje u Beograd i
medalju proslavi sa zemljacima.

"Nadam se da me ljudi meće zaboraviti, možda posle Ju-Es Opena budemo imali dva razloga za slavlje", kazao je Đoković, koji će olimpijsku "bronzu" proslaviti u društvu plivača Milorada Čavića, koji je jutros Srbiji doneo prvo odličje - srebrno.

"Biće mi jako drago da zajedno proslavimo medalje. Videli smo se posle njegove medalje i zaista mi je drago zbog njega. I sam mi je rekao da u poslednjih par dana nije spavao ni sedam sati što dovoljno govori o emocijama, stresu i nervozi pred nastup", rekao je.

"Ali, težak rad se isplatio i njemu i meni i sada nam predstoje dani odmora i slavlja. On će ih doduše imati više, jer ja moram odmah u Njujork", dodao je Đoković.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeNed Avg 24, 2008 8:32 pm

24. avgust 2008.
Đoković: ''Rodžer i Rafa favoriti''


Srpski teniser Novak Đoković je prošle godine igrao svoje prvo gren slem finale upravo na US Openu. Posle toga osvojio je Otvoreno prvenstvo Australije i nada se da će mu to iskustvo pomoći ove godine. Ipak, ulogu favorita prepušta Federeru i Nadalu.

Bili ste odlični prošle godine na US Openu. Pretpostavljam da imate prilično lepe uspomene. Kakav je osećaj ponovo biti ovde?

’’Odličan je osećaj vratiti se na turnir gde sam igrao zaista dobro prošle godine. Bio sam blizu titule i imao sam neke iscrpljujuće mečeve, ali ovde se zaista osećam sigurno posle toga. Počeo sam da verujem da mogu da osvojim gren slem titulu što sam i učinio ove godine. Sada su stvari prilično drugačije. Kao osvajač gren slema dobijete neku vrstu olakšanja i i dobijete motivaciju da osvajate još titula. Mislim da ova podloga i loptice i celokupni uslovi u Njujorku odgovaraju mom stilu igre i mojoj ličnosti. Osećam se dobro fizički i mislim, nadam se da mogu da stignem daleko.’’

Rekli ste da imate divne uspomene ovde, ali svaki gren slem je drugačiji. Šta je jedinstveno u vezi sa ovim?

’’Mislim da je zabava, šou. Mislim da Amerikanci zaista znaju kako to da rade i svako ko dođe ovde može mnogo toga da uradi. To je zanimljivo za navijače. Čak i za igrače, da budu na najvećem stadionu i igraju u kada je najveća gledanost, prošle godine sam igrao nekoliko takvih mečeva. To jedan od najboljih osećaja koje sam imao, izlazak na teren u finalnom meču kada 23.000 ljudi stoji i aplaudira. Veoma je lepo. Oni cene to što radite i zaista uživaju. Tako da je to zadovoljstvo i velika zabava.’’

Sada kada ste osvojili gren slem, koliko je važno to iskustvo da se plasirate u finale gren slem turnira, znajući daste to već jednom učinili?

’’Kao što sam rekao, daje vam olakšanje i sigurnost. Daje vam veru da nađete sebe u određenim važnim trenucima kada je potrebno da uradite nešto dobro i posebno i samo se trudite da budete mirni i sačuvate nerve. To se dešava kada imate iskustvo osvajanja gren slema. Zato su Rodžer i Rafa tako dominantni i izgledaju dobro na terenu kada imaju te važne mečeve, važne trenutke. Oni su zaista smireni i znau šta da rade. To je ono što ja još uvek pokušavam i mislim da sam na dobrom putu.’’

Kakav je osećaj pogledati u žreb i ne videti Rodžera na vrhu gde je bio prethodne četiri godine?

’’Zapravo nisam ni gledao žreb. Ali da, čudno je. Naravno, bio je dominantan prethodne četiri godine. Bio je uvek na prvom mestu. Ali morate da odate priznanje Rafi. On je igrao najbolji tenis u svojoj karijeri ove godine i zaslužuje da bude broj jedan.’’

Osim Vas, ko je favorit na turniru?

’’Njih dvojica, prva dva favorita za osvajanje titule.’’

Da li bi ste dali prednost jednom od njih?

’’Ne. Rodžer je branilac titule i on se oseća odlično ove. Ali biće interesantno videti jer Rafa igra najbolji tenis ove godine.’’

Da li je prednost za Vas to što niste prvi favorit za titulu?

’’Ne mislim da sam prvi favorit kada igram sa njima dvojicom. Nikada nisam bio jer su oni dva najbolja igrača sveta. Ali osim mene, ima drugih tenisera kao što je Endi Mari koji igra dobro poslednjih nekoliko meseci. Možemo da očekujemo da će igrati dobro i na ovom turniru. Davidenko, naravno. Rodik, Ferer. Ima igrača koji su zaista motivisani i čekaju svoj trenutak. Svašta može da se desi. Imam iskustva kako da stignem daleko na nekom turniru, bar do polufinala. Ali ne pokušavam da ne obraćam pažnju na to, posebno jer samu većini mečeva favorit kao treći igrač sveta. Samo želim da igram najbolje štomogu i rezultati će doći.’’

Jelena Janković je govorila o odličnom periodu srpskog tenisa. Očigledno odlično leto za srpski tenis. Prva tri igrača iz Srbije. Kako to vide najvijači u Srbiji?

’’Oni zaista cene to što radimo takoda dobijamo pozitivne povratne informacije i puno podrške. Divno kada se vratite kući. Ljudi vas cene i daju vam mnogo komplimenata i govore vam lepe stvari. Osećate se ponosnim na sebe zbog toga. To znači da ste uspeli u životu i divno jepodeleti te trenutke sa svojim ljudima. Ali kao što znate, mi svi mnogo putujemo i ne provodimo dovoljno vremena kod kuće tako da nemamo jasnu sliku koliko je važan tenis u našoj zemlji, ali mislim da je najvažniji u ovom trenutku, najpopularniji i uskoro ćemo imati turnir tamo.’’

Koliko je različito iskustvo na Olimpijskim igrama u Pekingu u odnosu na uspehe na gren slem turnirima?

’’Prilično je drugačije. Igrao sam sa mnogo emocija na Olimpijskim igrama jer je to nešto drugačije, najbolji sportisti sveta u različitim sportovima se takmiče. Svi počinju od nule. Nema favorita. Sve može da se desi. Samo učešće na Igrama je veliki uspeh i postignuće za vas kao sportistu a osvajanje medalje je nešto što pamtite celog života. Dobio sam mnogo pozitivnih komentara u mojoj zemlji. Naravno, oni su veoma ponosni. Na prvom mestu, predstavljate svoju zemlju. Donosite joj medalju, donosite medalju za vašu zemlju. To je ono jedinstveno.’’

Da li osećate da svaki put igrate za Srbe kod kuće?

’’Apsolutno. Kao individualac u individualnom sportu prvo predstvaljate sebe i svoje ime, svoju porodicu i naravano svoju zemlju svaki put. Skavi put kada se na velikom ekranu pojavi vaše ime pored je i ime zemlje. Mislim da sportisti, ne samo teniseri, koji se takmiče na velikim događajima su ambasadori svojih zemalja. Pojavite su u velikoj zemlji kao što su SAD, ljudi vide odakle ste i interesuju se za vašu zemlju. Mislim da je to velika stvar za nas. Srbija je mala zemlja, devet, deset miliona ljudi.’’

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeČet Avg 28, 2008 1:10 pm

28. avgust 2008.
Đoković: Bez prostora za opuštanje


Novak Đoković se plasirao u 2. kolo Otvorenog prvenstva SAD pobedom u tri seta nad Arnoom Klemonom. Najbolji srpski teniser za B92 kaže da mu meč sa Francuzom nije ostavio prostor za opuštanje.

"Klemon je prilično nezgodan protivnik. To je igrač koga ne želite u prvom kolu bilo kog turnira. Ima dosta iskustva na ovako velikim turnirima tako da sam morao da ga shvatim najozbiljnije. Možda sam želeo bolje i više, ali tek je prvi meč i normalno je da imam malo oscilacija. Već u narednom meču očekujem bolju igru", rekao je Đoković posle meča.

Prethodni put kada je izlazio na teniski teren u zvaničnom meču, Đoković je osvojio olimpijsku medalju na Igrama u Pekingu.

"Sa Olimpijskih igara nosim najlepše utiske. Kao neko ko se bavi individualnim sportom uvek igram za sebe i predstavljam sebe, pa Olimpijske igre za mene predstavljaju nešto drugo. Na Igrama predstavljam svoju zemlju, slično Dejvis kupu. Bilo je dosta emocija, a na kraju sam ostvario san. Osećao sam da ljudi od mene očekuju da osvojim jednu od medalja. To je nezaboravno iskustvo koje u pamtiti celog života. Malo je tenisera sa olimpijskom medaljom".

Višegodišnji boravak u vrhu svetskog tenisa doneo je Đokoviću veliku popularnost.

"U našoj zemlji ljudi prepoznaju poznate ličnosti, naročito u tenisu koji je doživeo veliku ekspanziju. Svima laska da budu prepoznati i da dobiju komplimente od običnih ljudi. Ipak, sa druge strane, pokušavate da sačuvate mir i koncentraciju za vaš posao".

U 2. kolu Đoković će igrati sa Amerikancem Robertom Kendrikom.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 4:27 pm

kada nole danas igra??
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 3:52 pm

5. septembar 2008.
ĐOKOVIĆ U POLUFINALU

Srpski teniser Novak Đoković se plasirao u polufinale US Opena, pobedom nad Amerikancem Endijem Rodikom, sa 3:1, po setovima 6:2, 6:3, 3:6, 7:6 (5). Za mesto u finalu, u reprizi prošlogodišnjeg meča za titulu, Đoković će igrati sa Rodžerom Federerom.


Poslednji četvrtfinalni meč US Opena počeo je savršeno za Đokovića, koji je najpre uzeo prvi gem bez izgubljenog poena, da bi zatim, fenomenalnim lob udarcem, iskoristio prvu brejk priliku i oduzeo Rodiku servis.

Ipak, četiri greške u sledećem gemu donele su Amerikancu ribrejk, ali je Đoković uzvratio već u sledećem, poveo sa 3:1, a zatim još jednim servis-gemom bez izgubljenog poena došao do 3 gema prednosti. Rodik u tim trenucima nije imao rešenje za Đokovića. Amerikanac je u osmini finala, protiv Fernanda Gonzalesa, izgubio samo 9 poena na svoj servis tokom celog meča, a Đokoviću je to pošlo za rukom već u trećem servis-gemu Rodika. Srpski teniser još jednim brejkom ubrzo rešava prvi set, posle samo 26 minuta, 6:2.

Odnos snaga ostao je nepromenjen i u drugom setu. Đoković je dominirao, brejkom u osmom gemu poveo sa 5:3 i u sledećem uspešno servirao za set, 6:3.

Ipak, posle nekoliko vezanih grešaka, svetski broj 3 dozvolio je Rodiku da se vrati u meč, a Amerikanac oberučke prihvatio šansu. Početak trećeg seta nije ukazivao da će se bilo šta na terenu promeniti. Đoković je dobio još jedan servis-gem bez izgubljenog poena, ali je popustio na sledećem servisu. Dupla servis-greška i dve neiznuđene greške Đokovića donose Rodiku vođstvo od 3:1, a brejk prednosti Amerikancu je bio dovoljan za treći set, 6:3.

Kada se posle vođstva od 2:0 u setovima činilo da je Novak jednom nogom već u polufinalu, Rodik je uspeo da se vrati, povrati samopouzdanje i podigne publiku na noge, koja je na sve načine u četvrtom setu 'gurala' svog favorita ka izjednačenju.

Nekoliko razornih udaraca, uključujući i sjajan bekhend viner niz liniju doneli su Rodiku brejk za 4:3. Ipak, Amerikanac nije izdržao pritisak, dok je Đoković u tim trenucima pokazao nešto od magije koja ga je prošle godine odvela na korak do titule.

Rodik je servirao za set, poveo sa 30:0, ali uz seriju grešaka, uključujući i sedmu duplu servis-grešku dozvolio Đokoviću da dođe do brejk lopte, a srpski teniser još jednim predivnim lobom izjednačuje na 5:5.

Četvrti set rešen je u taj-brejku. Đoković je imao prednost od početka, a dve vezane greške Rodika u ključnim trenucima donose Đokoviću set i meč. Duel je trajao 2 sata i 34 minuta.

Sledeći na redu za Đokovića je četvorostruki uzastopni šampion US Opena, Rodžer Federer. Švajcarac vodi sa 6:2 u međusobnim duelima, dobio je prošlogodišnje finale, ali je Novaku pripao prethodni gren slem duel, u polufinalu Otvorenog prvenstva Australije, na putu do titule.

(B92)
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePet Sep 05, 2008 4:58 pm

JA bash sad gledala reprizu, protiw Feda ce biti bash teshko...
Nazad na vrh Ići dole
***Inče***
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
***Inče***


Ženski
Broj poruka : 6152
Godina : 33
Location : New York City...:)
Zasto volis tenis? : Za mene je tenis jedan od najlepših,a možda čak i najlepši sport.....A volim ga zato što ima mnogo slatkih tenisera.....:)I zbog Andy-ja Murray-ja i Ernestsa Gulbisa.....:)
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 12:24 am

bash mi je zhao shto je nole izgubio. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://tennis.homegoo.com/
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 12:37 am

ina_90 ::
bash mi je zhao shto je nole izgubio. . . :0(
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 4:18 pm

ina_90 ::
bash mi je zhao shto je nole izgubio. . . :0(
I meni isto, zato što mislim da je u ovoj sezoni bio uspešniji od Feda...
Nazad na vrh Ići dole
Rafa 4ever
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
Rafa 4ever


Ženski
Broj poruka : 1103
Godina : 27
Zasto volis tenis? : Zato sto je izuzetno zanimljiv, poseban sport. I naravno zbog Rafe, on ga cini jos boljim
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 18.06.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 4:52 pm

Ljudi, ja ne znam, Novak se trudio ali Federer je igrao brilijantno, nije Novak nista mogao da ucini.....
Nazad na vrh Ići dole
RAFA THE KING
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!



Muški
Broj poruka : 1351
Godina : 29
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : Zato sto je naj naj naj najbolji sport
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 15.07.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeNed Sep 07, 2008 5:10 pm

Da,slazem se,igrao je kao kada je bio prvo mesto,ubedljivo je bio bolji!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePon Sep 08, 2008 3:49 pm

Da, fed je bio mnogo bolji...Extra je igrao
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Osvajas Grand Slam!
Osvajas Grand Slam!
Tea


Broj poruka : 367
Godina : 29
Zasto volis tenis? : ....zato sto je tenis naj sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.08.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimePon Sep 08, 2008 10:40 pm

grrr, taj fed. kak me nervira
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeUto Sep 09, 2008 10:15 pm

Fed je bio mnogo bolji od njega i potpuno je zaslužio pobedu.
A Novak me je taako nervirao, tačnije on i njegova porodica, da je to strašno. To su toliko primitivni ljudi da ja ne mogu da verujem. Šta li im znači kad onako počnu da se udaraju u srce on i njegova majka? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 12:02 am

To na jeziku gluvonemih znači "volim vas"... To rade mnogi sportisti, pogotovo fudbaleri kada daju gol.

Novak možda igra dobro i 3. je na ATP listi, ali biće mu potrebne godine iskustva da bi bio izjednačen s Fedom na tom nivou.
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 8:32 pm

Pa valjda se podrazumeva da ga roditelji vole i da on voli njih ili to treba da mu majka pokaže svaki put kad dobije set ili tome slično?! I još tako usiljeno to rade, strašno! Čudni neki ljudi...
Kako li ih nije blam da se ponašaju tako napadno?
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 10:32 pm

Naravno da ih nije blam, oni se ljudi raduju i naravno da ih nije blam zbog sreće i radosti. A kako Mirku nije blam da se Fed valja po terenu od sreće, da mu cela loža skače i plače od sreće, a da ona sedi i fotografiše, sa kao nekim osmejkom?
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeSre Sep 10, 2008 11:10 pm

*Joansie* ::
Naravno da ih nije blam, oni se ljudi raduju i naravno da ih nije blam zbog sreće i radosti. A kako Mirku nije blam da se Fed valja po terenu od sreće, da mu cela loža skače i plače od sreće, a da ona sedi i fotografiše, sa kao nekim osmehkom?

Slazem se... Mada i mene to malo nervira kada radi... Ali boze zasto bi ih bio blam icon_tenis
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 12:09 am

Pa ja nikad ne videh da se Fedovi roditelji udaraju u grudi i tome slično. Oni baš mirno sede i posmatraju mečeve, jedino što rade je da aplaudiraju.
A ni Rafina ni Fedova porodica ne nosi garderobu sa imenom svoga sina... Rolling Eyes
A to što Mirka slika, šta ima loše u tome, mislim, ona samo želi da ovekoveči neki trenutak.

Dobro, svako ima svoje mišljenje, i ja naravno poštujem i vaše u vezi ovoga, ali meni je ovo takvo blamiranje.
A posle Australian Opena i onog sa trenerkama na kojima je pisalo NOLE, koje je nosila njeova porodica, mnogi su mu se smejali. Ja sam baš čitala o tome. I mnogi mediji su to ismejavali, a po meni, i u pravu su.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 19 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nowak Djokowic!!!!
Nazad na vrh 
Strana 19 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći
 Similar topics
-
» Nowak Djokowic
» Nowak Djokovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: