Tennis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tennis

Ako volite tenis dopasce vam se ovaj forum
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Nowak Djokowic!!!!

Ići dole 
+22
RAFA THE KING
Rafa 4ever
***Inče***
Kaćka#94
Perkica
sofi993
sonjica93
*Anja*
...SuNsHiNe...
*Joansie*
*AnY*SweeT*FairY*
TENNIS FAN
po991
*Certified Nadal addict*
rafalicious
FairyQueen
JOVANA:)
Rafa&me
Maria Sharapova
*Punk_Princess*
**Djuki**#
**Mizza**
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:57 am

AJMO NOLE BRE!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:58 am

hehe ajmo :D 3-1
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:01 am

4-1
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:10 am

5-2 :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:16 am

pobedio je!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
**Mizza**
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Mizza**


Ženski
Broj poruka : 1085
Godina : 30
Location : Beograd :)
Zasto volis tenis? : Hmzz =)) Lepi teniseri na prwom mestu xD a i gotiwan sport :P
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:19 am

SRBIJA JE PONOSNA NA WAS :)
BRAWO NOLE
BRAWO ANCHY
:D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dimabilanserbia.forumotion.com
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:33 am

i da novak je pobedio , ura , odoh da spavam!!!!!xexe.Salim se.SVAKA CAST!!!Ameri nama uzeli Kosovo a mi njima sva mesta.Jos da je Zimnjic uzeo I mesto....xexe
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
*AnY*SweeT*FairY*
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
*AnY*SweeT*FairY*


Ženski
Broj poruka : 624
Godina : 31
Location : En el corazon de Marko!!!!!
Zasto volis tenis? : ....................................
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 28.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 12:52 pm

It's me...Maya... ::
SRBIJA JE PONOSNA NA WAS :)
BRAWO NOLE
BRAWO ANCHY
:D
Nazad na vrh Ići dole
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:00 pm

It's me...Maya... ::
SRBIJA JE PONOSNA NA WAS :)
BRAWO NOLE
BRAWO ANCHY
:D

MNOGO VAM OBOMA HVALA NA OVOME!!!
:)
Nazad na vrh Ići dole
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 5:23 pm

Joansie ::
It's me...Maya... ::
SRBIJA JE PONOSNA NA WAS :)
BRAWO NOLE
BRAWO ANCHY
:D

MNOGO VAM OBOMA HVALA NA OVOME!!!
:)
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 4:24 pm

MAJAMI: Novak igra protiv teniskog anonimusa


Samo će aktuelni šampion Mastersa u Majamiju, Novak Đoković izaći na teren u petak od naših tenisera, u obe konkurencije.

Treći igrač na ATP listi, ali i ubeđivo vodeći u ATP trci, odbranu krune u Ki Biskejnu počinje protiv potpunog teniskog anonimusa, Kevina Andersona iz Južne Afrike. Taj meč, na centralnom terenu, trebalo bi da počne oko 21 čas (TV Sportklub), u zavisnosti koliko budu trajali mečevi Žastin Enan i Serene Vilijams.

E, sad, kako to 122. igrač sveta, a teniski anonimus? Pa, Kevin Anderson, iako je rođen 1986. godine, postao je profesionalac tek krajem 2007. godine. Od tada, odigrao je sedam mečeva, zabeležio četiri pobede i tri poraza.

Ipak, iza sebe ima i jedan značajan rezultat, a to je finale ATP turnira u Las Vegasu, koji mu je i doneo plasman na 122. mesto sa manje od deset mečeva u karijeri. Pored Vegasa, odigrao je po jedan meč na fjučersu i čelendžeru.

Južnoafrikanac je do glavnog žreba drugog Mastersa u sezoni stigao kroz kvalifikacije, a u prvom kolu pobedio je znatno poznatijeg Argentinca Augustina Kaljerija (7:6, 3:6, 7:6).

Zanimljivo, u prvom kolu eliminisana su dva favorita. Nekadašnji "Broj 1" Marat Safin nastavlja sunovrat u svojoj karijeri. Rusa je izbacio Bobi Rejndolds, dok je Amerikanac Mardi Fiš nekoliko dana posle plasmana u finale Indijan Velsa (gde ga je pobedio Novak Đoković), eliminisan od strane Arno Klemona (3:6, 3:6).

Ukoliko pobedi Andersona, treći nosilac Novak Đoković sastaće se sa boljim iz duela (31) Igor Andrejev - Mihaer Berer.

U muškoj konkurenciji, Srbija ima još trojicu predstavnika u Majamiju, dvojicu u singlu, jednog u dublu. Viktor Troicki sastaće se sa (6) Endijem Rodikom u drugom kolu u subotu, baš kao i Janko Tipsarević, koji će drugi put ove sezone odmeriti snage sa Fernandom Verdaskom.

Tipsarević je eliminisao Verdaska u drugom kolu Australian Opena. Nije poznato kada će početi ova dva meča u subotu. A, za sada, nije poznat ni dan (subota, nedelja, ponedeljak) kada će na teren izaći Nenad Zimonjić i Danijel Nestor u susretu prvog kola dublova protiv južnoameričkog tandema Kaljeri (Argentnina) i Gonzales (Čile).

Donji deo ženskog žreba "drže" (2) Ana Ivanović i (3) Jelena Janković. Sprkinje će put ka eventualnom polufinalu početi u subotu (nisu istaknuti termini), možda čak i u nedelju rano ujutru.

Ana će igrati protiv Francuskinje Emili Loa (eliminisala Virdžiniju Paskval, 2:0), a Jelena protiv Šveđankom Sofijom Arvidson (izbacila Tatajnu Pouček, 2:0).

Vremenska razlika između Beograda i Majamija je pet sati, ali će biti šest kada se u nedelju budu pomerili časovnici na letnje računanje vremena. Prepodnevni program na osam terena u Ki Biskejnu počinje u 11 časova po lokalnom vremenu, a večernji u 19.

Za razliku od Indijan Velsa, turnira koji izdvaja veći nagradni fond za muškarce, u Ki Biskejnu je obezbeđeno po 3.770.000 dolara za obe konkurencije. Pobedniku i pobednici pripašće po 590.000 "zelenih" novčanica.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 5:41 pm

e nisam znala dal da stavim ovu u Federerovu temu ili ovde, ali ipak sam je ovde stavila

Rodžer Federer za Večernje Novosti: "Novak je najbolji!"

[/b]PREDUSRETLJIV kao uvek, najbolji svetski teniser Rodžer Federer je posle intervjua za švajcarski "Blik" pristao da govori i za "Večernje Novosti".

Neprikosnoveni lider ATP liste svestan je, posle lošeg starta sezone zbog mononukleoze, kao i velikih uspeha Novaka Đokovića, da će morati da uloži maksimum napora u odbranu prvog mesta.

- Znam da Novak želi moj tron i zasada je na najboljem putu, ali ni ja još nisam za staro gvožđe, boriću se i pored bolesti koja me muči da što duže budem na tronu - rekao je Federer u ekskluzivnoj izjavi za "Novosti". - Iznenađen sam koliko se Đoković uozbiljio na terenu. Igra fenomenalno i da je trenutno najbolji na svetu dokazuju i poslednji veliki turniri na kojima je na putu do titule pobedio Nadala u Montrealu i Indijan Velsu, a mene u Montrealu i Melburnu. Federer smatra da srpski as ima velike šanse da ga smeni na vrhu ATP liste.

- Đoković ima sve uslove da me nasledi, ali i ja imam ambicija da ostanem broj 1, kao i mnogi drugi teniseri koji takođe žele na moje mesto. U svakom slučaju, od srca čestitam Novaku na dosadašnjim uspesima, ali s nestrpljenjem čekam naš novi susret kako bih mu se revanširao - poručuje vodeći sa ATP liste.

Hteo - ne hteo, Rodžer Federer mora da bude u toku s igrama Novaka Đokovića, ali je zanimljivo da sa verenicom Mirkom Vavrinec, takođe bivšom teniserkom, pomno prati uspehe Ane Ivanović.

- Ponosan sam na "našu" Anu koja je isto kao i ja predstavnik Bazela. Čestitam joj na uspehu u Indijan Velsu i želim joj da se posle Vimbldona popne na prvo mesto VTA liste gde joj je i mesto. Ana ima velikog navijača u mojoj Mirki, koja s velikim žarom prati sve njene mečeve - kaže Federer.

FEDEREROVIĆ

RODžER Federer je veliki ljubitelj fudbala i navijač višestrukog prvaka Švajcarske Bazela.

- Znate, mi iz Bazela smo veliki navijači svih koji se prezivaju na "ić". U fudbalskom klubu uvek ima po sedam-osam igrača sa vaših prostora i doneli su nam mnogo titula. Lično, veliki sam ljubitelj fudbala i volim da gledam Srbe Ergića, Kuzmanovića i Perovića, kao i Hrvate Petrića i Smiljanića i druge. [/size]
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 11:10 pm

Taj Federer je takva ljudina! Sjajan covek!
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 11:24 pm

aha


NOLE JE IZGUBIO.... :(
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 11:43 pm

Federera su do juce pljuvali, a sad im je kao dobar.
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimePet Mar 28, 2008 11:53 pm

NIJE MENI JE FEDERER ODUVEK BIO EXTRA! CAK I ONDA KAD JE REKAO DA SE NOLE FOLIRA..
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:20 am

*Anja 37* ::
NIJE MENI JE FEDERER ODUVEK BIO EXTRA! CAK I ONDA KAD JE REKAO DA SE NOLE FOLIRA..
Takodje...

Sto se tice mene, NIKADA do sada se nisam ljutila ako neko od mojih omiljenih tenisera izgubi. Ali, sada sam se bas razbesnela! Kako je mogao da izgubi na samom pocetku? Turnir je branio!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*
Jelena Jankovic fan forever
*Anja*


Ženski
Broj poruka : 1158
Godina : 31
Location : NBG
Zasto volis tenis? : Zato sto je tenis najbolji spot ikada, zato sto je zanimljiv, zbog Jelene Jankovic i drugih tenisera/teniserki...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 21.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:21 am

slazem se!! strasno!! mnogo sam ljuta! ali ga idalje volim najvise na svetu!
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:32 am

KAKWO NADUVAVANJE NOVINARA
Nazad na vrh Ići dole
rafalicious
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
rafalicious


Broj poruka : 2126
Godina : 32
Location : Serbia
Zasto volis tenis? : najviše zbog Rafe, a ima i drugih zgodnih tenisera :) xa,xa,xa...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 07.01.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:35 am

Rafaela ::
KAKWO NADUVAVANJE NOVINARA

To i ja kažem.
Nazad na vrh Ići dole
FairyQueen
Mercury's girl
Mercury's girl
FairyQueen


Ženski
Broj poruka : 7363
Godina : 30
Location : In heaven
Zasto volis tenis? : zbog neizvesnosti,cestih preokreta i Rafe...a i ostalih tenisera
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:40 am

Jel Novak izgubio 2:0????
Nazad na vrh Ići dole
https://lovetennis.forumsr.net
*Joansie*
The Torres Girl
The Torres Girl
*Joansie*


Ženski
Broj poruka : 5301
Godina : 30
Location : Negde iznad planeta...
Zasto volis tenis? : Za mene je to super sport, interesantan i zanimljiv, a ima i toliko lepih tenisera da se vidi...
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.02.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:42 am

QueenCryBaby ::
Jel Novak izgubio 2:0????
OK, ne bas toliko jadno. 2:1.

@*Anja 37*, takodje! Iako sam ljuta, to ne znaci da ga manje volim!
Nazad na vrh Ići dole
*Certified Nadal addict*
La novia de Rafa!
La novia de Rafa!
*Certified Nadal addict*


Ženski
Broj poruka : 1819
Godina : 29
Location : k0tEzh RESPECT!!!
Zasto volis tenis? : Bez njega nema zhivota....................................
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 14.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:46 am

a izgubio je?? nisam znala ...ih shteta
Nazad na vrh Ići dole
sonjica93
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
sonjica93


Ženski
Broj poruka : 2398
Godina : 31
Location : Na Havajima sa Anom i Nadalom
Zasto volis tenis? : zbog pojedinih tenisera i jer je extra kao sport!!!!
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 11:44 am

pa ja sam vam lepo rekla da je on takav igrac....ali dobro....mislim da izgubi od 122.na svetu......
Nazad na vrh Ići dole
http://sonjica93.piczo.com
**Djuki**#
Zivis u kuci sa Rafom!
Zivis u kuci sa Rafom!
**Djuki**#


Ženski
Broj poruka : 2020
Godina : 30
Location : Here I am!!!!!
Zasto volis tenis? : Zato shto me igranje i gledanje tennisa chine mnoooogo srecnom, i narawno zbog nekix tennisera i tennisrki
Koliko volis tennis? :
Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2007

Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitimeSub Mar 29, 2008 12:29 pm

Pa dobro to moze swakom da se desi, sigurno se opustio nakon shto je oswojio prethodni turnir.....Meni je zao, ali nisam ljuta..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nowak Djokowic!!!!   Nowak Djokowic!!!! - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nowak Djokowic!!!!
Nazad na vrh 
Strana 12 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» Nowak Djokowic
» Nowak Djokovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tennis :: O teniserima... :: News-
Skoči na: